kto do mnie dzwonił, który serwis ?

kto do mnie dzwonił, który serwis ?

Nie wiem jak sprawdzać niechciane numery telefonów, albowiem nie znam bazy, która zawiera ich bardzo wiele.

kondziu

Posty: 2

 
Słyszałem, że odebranie takiego numery kończy się źle. Właściwie to nie tyle odebranie, co odzwonienie. Ich działanie jest proste puszczają sygnał i się rozłączają. My myślimy, że to coś ważnego i wtedy wpadamy w pułapkę, która może nas kosztować bardzo dużo zdrowia. Oczywiście stracimy też bardzo dużo swoich pieniędzy.

alibaba

Posty: 6

 
U mnie z oddzwonieniem nie ma kłopotów, bowiem nigdy tego nie robią. W ogóle nie lubię telefonów, natomiast w telewizji słyszałem, że jeden błąd może kosztować kilka tysięcy złotych. Dobrze, że nie mam z tym żadnych kłopotów.

mirekp2005

Posty: 7

 
Dla mnie sprawdzenie numer telefonu z UK zajmuje chwile. Korzystamy z serwisu https://whocalledmeuk.co.uk i jestem bardzo zadowolony. Mają ogromną bazę, a samo wyszukiwanie trwa kilka chwil. Jest to bardzo łatwe do zrobienia.

Akimer56

Posty: 4

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem kłopotów.

labuh 

Posty: 2

 
Według mnie to takimi sprawami powinni zajmować się operatorzy komórkowi. Niestety w Polsce nic nie robią, a jeśli odbierzemy albo zadzwonimy na taki numer to czeka nas przykra niespodzianka. Nie blokują nawet takich numerów tylko znowu organizują akcje w internecie żeby uważać. Dziwne jest to wszystko jak dla mnie.

345_14

Posty: 8

 
Jeszcze nigdy nie odebrałem nieznanego numeru, którego początek jest na 44. Zawsze sprawdzam, kto dzwonił z UK i dopiero wtedy działam. Kilka razy uniknąłem problemów.

mikesmith0103

Posty: 4