przewozy do Niemiec, znacie ?

przewozy do Niemiec, znacie ?

Szukam firmy, która oferuje busy do Niemiec spod drzwi pod wskazany adres. Dobrze, jeśli mogłabym zabrać o jedną wielką walizkę. Niektórzy wiem, że robią bardzo duży problem i trzeba płacić.

Czarek

Posty: 1

 
Busy do Niemiec są bardzo wygodne, ja również jeżdżę tym rodzajem komunikacji. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to jest ona lepsza niż w autokarze.

omen100

Posty: 7

 
Busy do Niemiec są niesłychanie wygodne, ja również jeżdżę tym rodzajem komunikacji. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, to jest ona lepsza niż w autokarze.

Maalone

Posty: 32

 
Ja wracając z zagranicy zawsze wybieram busy do Niemiec, wobec tego że są wygodne i małe. Autokarem bym chyba nie przeżyła. Jeżeli chodzi o firmę to polecam Ci tę stronkę https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nim od pół roku i jestem bardzo zadowolona. Panowie mili i spokojni, więc wszystko na plus.

mattoid1973

Posty: 6

 
Bardzo dużo wykonuje się przewozy do Niemiec busami. Ja również podróżuje busem, ponieważ jest wygodny niż autokar. Jestem bardzo wysoka i nie mieszczą mi sie nogi pod siedzeniem. Dlatego też mnie wszystko boli.

Dzidzia

Posty: 5

 
Ja lubię busy do Niemiec pomorskie. Zawsze jak zamawiam stamtąd firmę to mam miłą podróż. Ja nie korzystam z jednego przewoźnika tylko z kilku. Zawsze zamawiam busa, jak znajdę jakikolwiek numer.

tigra32

Posty: 19

 
Mnóstwo jest firm na rynku, które oferują przewozy do Niemiec. Wielu z nich oferuje również przejazd osób ze swoimi pupilami. Jest czasami bardzo ważne, kiedy na stałe mieszkamy za granicą i mamy małego pieska. Wydaję mi się, że przewoźnicy nie mają z tym żadnego problemu.

Takumi

Posty: 25

 
Busy do Niemiec są niesłychanie wygodne, dlatego nadal nie wiem, czemu boisz się nimi jeździć. Jadąc do Niemiec czy Polski zawsze zastanawiam się, czemu ludzie wybierają olbrzymie autokary. Przecież nim się jeździ dwa razy olbrzymiej.

GGregbard

Posty: 6