okna świdnica, szukam !

okna świdnica, szukam !

Czy opłaca się instalować rolety na zewnątrz? Nie za niezwykle wiem coś o tym. Czy trzeba niszczyć elewacje? Zależałoby mi żeby jednakże było to nieinwazyjne.

borek149

Posty: 1

 
Mam rolety z Wrocławia i jestem zadowolony. Sam tego nie montowałem. Przyjechała firma i nic nie zniszczyła. Dla mnie super. W domu jest o wiele cieplej zimą, a chłodniej latem. Do tego jest o wiele ciszej jak na zewnątrz mocno hałasują.

Dyduchrr

Posty: 3

 
Duży wybór okien we Wrocławiu ma firma https://www.danzal.com/7-okna-pcv/ i zawsze się do nich zgłaszamy. Doradzają, pomagają i co ważne dają mi zawsze bardzo dobre ceny. Według mnie są najlepsi, dlatego warto do nich zadzwonić żeby przygotowali ofertę z oknami.

keyas

Posty: 9

 
Kupowałem okna i rolety we Wrocławiu i jestem niezmiernie zadowolony. Jest tam firma, która ma super oferty. Ceny są niezmiernie różne. Wszytko zależne jest od tego, co się chce zamówić.

dermert

Posty: 5

 
Okien do wyboru jest bardzo dużo. Bez problemów można zamówić okna ze Świdnicy. Firma przyjedzie i wymierzy wszystko. Następnie przygotują okna i jak będą gotowi to przyjadą żeby je zamontować. Lepiej samemu tego nie robić, bo można coś zepsuć.

aliDER$

Posty: 17

 
Mam drewniane okna od lat i jak na razie dają radę. Pewnie zdecyduje się przy wymianie na plastikowe. Widziałem, że ceny drewnianych są kosmiczne i wątpię żebym mógł sobie na nie pozwolić, dlatego zostaje mi PCV.

miko_poz

Posty: 9

 
Trzeba pamiętać, że nie tylko okna są ważne. Istotne również będzie to jak je ktoś montuje. Miałem kiedyś super okna i nie wiedzieli jak je montować. Ostatnie przez okna nie wiało, ale obok niestety tak. Trzeba uważać na to, co się robi i komu się takie prace zlecana.

Anna86

Posty: 8