pomoc w uzyskaniu zdolności kredytowej

pomoc w uzyskaniu zdolności kredytowej

W jaki sposób wyprowadziliście biznes na prostą po wystąpieniu problemów z płynnością finansową i naturalnie po utracie zdolności kredytowej?

Lupusx

Posty: 1

 
Właśnie odmowy wynikają z nowych wytycznych NBP i KNF, tak naprawdę. Wielu kredytobiorców nie rozumie, w jaki sposób w ogóle funkcjonuje polityka monetarna.

Grabow12

Posty: 2

 
Współpracowałem z nimi, jeszcze w poprzednim roku i normalnie spłacam, wszystko w porządku. Jednak występuje spora różnica pomiędzy pośrednikami i jeżeli się trafi na dobrego to pojawia się światełko w tunelu.

jonek91

Posty: 3

 
Teraz dużo zależy od pośrednika, bo niektórzy bardzo dobrze porównują oferty ze wszystkich banków, a nie tylko z tych, które płacą największe prowizje. Możesz próbować sfinansować projekt, nawet ze średnią zdolnością kredytową przez https://business-point.pl/, bo akurat dobrze sobie radzą z obsługą działalności gospodarczych, gdzie doszło do pogorszenia płynności.

dada45

Posty: 5

 
Raczej kierowałbym się na twoim miejscu do niezależnych pośredników, bo nie skupiają się wyłącznie na wysokich prowizjach, ale faktycznie starają się podchodzić indywidualnie i wybierają oferty w bankach zgodne ze specyfiką Twojej działalności gospodarczej.

codePerformance

Posty: 11

 
Pamiętaj, że nie tylko kredyt masz do dyspozycji, ale i leasing, czy kredyt gotówkowy. Wielu przedsiębiorców się tak ratuje, chociaż w krótkich terminach.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Kredyty drogie, a lokaty dalej na niecały 1%, ciekawe kiedy większa inflacja i jeszcze większe ograniczenie zdolności kredytowej właścicieli działalności gospodarczych.

Marioleczka

Posty: 2

 
Czasy dla przedsiębiorców coraz trudniejsze, ale i dla konsumentów, wszystkich. Ciekawe, kiedy uda się ograniczyć inflację. Biznesu sobie teraz nawet nie wyobrażam. Raj dla kredytujących się skończył. Teraz trzeba nieustannie pracować nad realną poprawą zdolności kredytowej.

borek149

Posty: 4