Strona główna > Dom i ogród > Chłodzenie pomieszczeń > żeliwne wkłady kominkowe, gdzie warto ?

żeliwne wkłady kominkowe, gdzie warto ?

żeliwne wkłady kominkowe, gdzie warto ?

Nie wiem czy wybrać zwykły kominek na drewno czy może zamówić wkład kominkowy gazowy? Co będzie doskonalsze i bardziej praktyczne w dzisiejszym użytkowaniu?

Kolekcjoner

Posty: 3

 
Lata temu montowałem żeliwny wkład kominkowy i wygląda nadal niezmiernie dobrze. Według nie żeliwo, mimo iż jest droższe to jest o mnóstwo wyższe do kominka.

Yuri20

Posty: 5

 
Dziś nie posiadam kominka, albowiem po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, że poprzez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, albowiem, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

abardyt

Posty: 22

 
Warto przejrzeć powietrzne żeliwne wkłady kominkowe w firmie https://www.wkladykominkowe.net.pl/13-zeliwne-wklady-powietrzne, bo oni są bardzo dobrze przygotowani.

Marys56

Posty: 25

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt sporo, bo raczej to tylko dekoracja. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był zakupiony, dlatego nie wydawałem na niego zbyt mnóstwo pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

Joe

Posty: 23

 
Do wyboru są różne wkłady kominkowe, dlatego trzeba się zastanowić czy ma być to wkład powietrzny czy może wodny? Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Intro_69

Posty: 10

 
Nie za bardzo przepadam za wkładami kominkowymi gazowymi, bo jednakże wolę jak pali się tam drewno. Nie każdy jednakże ma możliwość żeby taki kominek tradycyjny zastosować, dlatego gazowy jest dobrą alternatywą. Zawsze to ogień i to się przecież liczy.

adam289

Posty: 14

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było łatwo, ale jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to zrobić. Pomagają również różne filmy, które można znaleźć na internecie, dlatego warto z tego korzystać.

wieslawek

Posty: 3

 
U mnie niesłychanie dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, albowiem nie sprawia żadnych kłopotów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, lecz mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, albowiem nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

MaszWielkosc

Posty: 5