Strona główna > Biznes i Ekonomia > Edukacja w Polsce > korepetycje angielski poznań, znacie ?

korepetycje angielski poznań, znacie ?

korepetycje angielski poznań, znacie ?

Na już potrzebne są mi korepetycje z angielskiego w Poznaniu. Znacie kogoś, kto przygotuje mnie do matury? Najlepiej żeby były to lekcje zdalne, bo chce oszczędzić sporo czasu.

alilcjaa

Posty: 4

 
Z tego, co wiem to korepetycji ogłoszeń jest bardzo dużo. Są nawet specjalne portale, dzięki którym można o wiele łatwiej dotrzeć do osób, które na pewno nam pomogą.

TomekK

Posty: 2

 
Miałem różne opcje do wyboru, ale ostatnie zdecydowałem się na e-korepetycje z matematyki w Poznaniu i jestem niezmiernie zaspokojony. Przez Internet, jeżeli się tylko chce można wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia matematyczne.

Wariat

Posty: 11

 
Mnie akurat sąsiad pomógł z korepetycjami. Wiem, iż moja znajoma chodziła na korepetycje z matematyki w Poznaniu do jakiejś osoby, jaka miała sporą wiedzę. Nie wiem czy to był jakiś nauczyciel czy student, bo nie interesowałem się tym za niezwykle, natomiast w każdej chwili może ją o to zapytać.

Radziu

Posty: 23

 
Miałem korepetycje z języka niemieckiego w Poznaniu i ta osoba dała radę. Nie za niezmiernie przepadam za tym językiem, niemniej jednak nie miałem wyjścia i musiałem się uczyć. Gdyby nie ta pomoc to raczej miałbym poważne kłopoty, wobec tego lepiej zapłacić i mieć pomoc od specjalisty.

RadeQ

Posty: 11

 
Dla szukających korepetycji z chemii w Poznaniu polecam https://www.korepetycje.plus/. Tutaj odszukacie również różne przedmioty. Strona super działa i mnie pomogła.

MisiekKce

Posty: 12

 
Mnie akurat sąsiad pomógł z korepetycjami. Wiem, że moja znajoma chodziła na korepetycje z matematyki w Poznaniu do jakiejś osoby, która miała sporą wiedzę. Nie wiem czy to był jakiś nauczyciel czy student, bo nie interesowałem się tym za bardzo, ale w każdej chwili może ją o to zapytać.

Fanatyk

Posty: 3

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i faktycznie pomogło mi to bardzo w nauce.

W_Wąski

Posty: 18

 
Niezmiernie mi się podobały e-korepetycje z biologii w Poznaniu, albowiem wiele się nauczyłem. Pomagał mi student, który miał dużą wiedzę. Najważniejsze to trafić na kogoś, kto nie tylko ma wiedzę, niemniej jednak jeszcze potrafi ją przekazać. Wówczas wystarczy odbyć kilka lekcji i już człowiek wie znacznie więcej. Polecam korepetycje przez Internet.

Black_Riot

Posty: 8

 
Nie miałem czasu zbyt wiele, dlatego wolałem postawić na e-korepetycje z chemii w Poznaniu. Dwa razy w tygodniu miałem lekcje i rzeczywiście pomogło mi to niezwykle w nauce.

ojojoj56

Posty: 5