Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Gabinety Kosmetyczne > depilacja laserowa w Gdańsku, oferta

depilacja laserowa w Gdańsku, oferta

depilacja laserowa w Gdańsku, oferta

Mam włosy na podbródku i mam dość golenia czy laser mi pomoże? Pozbędę się tego problemu raz na zawsze? Wiele czytałam, niemniej jednak nie znam kogoś, kto z tego korzystał.

dziubbek56

Posty: 4

 
Korzystałam już kilka raz z depilacji laserowej w gdańsku. Zabieg bezbolesny i szybki. Według mnie warto było wydać na niego pieniądze, bo są z tego super efekty.

labuh

Posty: 13

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona.

waleria

Posty: 9

 
Lubię być naturalna, wobec tego nie powiem Wam jak to wygląda. Koleżanka z pracy była na laserze, ale chyba był jakiś słaby, bowiem dopiero po paru razach było widać efekty. Ona jest zadowolona także myślę, że jeśli komuś włosy przeszkadzają to powinien się temu zabiegowi poddać. Codziennie golenie raczej nie ma sensu, bowiem to strata czasu.

Dyduszek22

Posty: 8

 
Korzystałam z depilacji laserowej w Gdańsku i tam mieli taki specjalny żel. Nic nie czułam. Też się bałam, bo różnie z tym bywa, a próg bólu mam raczej niski. Na szczęście nic się nie działo i jestem zadowolona.

Zob4567

Posty: 6

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała fachowców ze znieczuleniem, zatem, mimo iż miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, albowiem zwyczajnie to jest mało przyjemne uczucie.

Himu87

Posty: 5