Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Gabinety Kosmetyczne > Gdzie można zakupić manekiny sklepowe ?

Gdzie można zakupić manekiny sklepowe ?

Gdzie można zakupić manekiny sklepowe ?

Mam zamiar kupić fryzjerkom w moim zakładzie nowe fartuchy fryzjerskie, co polecacie. Na co zwrócić uwagę. Może znacie jakąś dobrą hurtownię, sklep?

czarnuszek

Posty: 13

 
Raz na rok zawsze robię zakupy artykułów fryzjerskich do swojego salonu. Poznałam już dawno tę hurtownię, dlatego i wam ją polecam. Wielokrotnie też korzystam z promocyjnych cen. Pożądane byłoby!!!

miko_poz

Posty: 14

 
Samej w domu przydałyby mi się takie nożyczki fryzjerskie. Cena nie jest wielka, więc chyba pozwolę sobie na tego typu kupowanie. Nęci mnie jeszcze kupowanie takiej główki. Będąc dzieckiem zawsze chciałam zostać fryzjerką:)

Oct714

Posty: 10

 
Do swojego zakładu kupowałam fartuchy fryzjerskie w tej hurtowni http://hurtowniaolaf.pl. Sprawdziły się, więc mogę bez obaw polecić innym. Dobra jakość, poza tym spodobały się w salonie fryzjerkom, a oto mi właśnie chodziło, żeby były zadowolone.

witek55

Posty: 7

 
Pamiętajcie kochani, żeby o główkę fryzjerską dbać odpowiednio. Sama kupiłam sobie taką do ćwiczeń w domu i niestety skiepściłam sprawę, bo nie zadbałam o nią jak potrzeba. A cena takiej główki dobrej jakości wcale nie jest mała.

agooor4

Posty: 24

 
Mam nadzieję, że i mnie przypadną manekiny sklepowe, które zamówiłam w hurtowni. Z opisu i fotografii wyglądają na ok. Jeszcze nigdy nie udało mi się trafić na model, który byłby naprawdę trwały.

marek

Posty: 18