Strona główna > Uroda oraz zdrowie > Gabinety Kosmetyczne > Sprzęt do salonu fryzjerskiego

Sprzęt do salonu fryzjerskiego

Sprzęt do salonu fryzjerskiego

Hej. Czy macie jakiegoś producenta, który jest faworytem, gdy w rachubę wchodzi sprzęt do gabinetu kosmetologii? Mam nadzieję, iż będziecie w stanie wydać dla mnie jakąś rekomendację. Będzie mi prościej z wyborem.

zimosik6

Posty: 9

 
Podzielę się moimi doświadczeniami, jeśli chodzi o wyposażenie salonu fryzjerskiego. Wszystko zawdzięczam ofercie sklepu: http://spashop.com.ua/. Posiadają oni bardzo wysokiej jakości produkty, które bez cienia wątpliwości będą w stanie sprostać Waszym oczekiwaniom. Świetne ceny. Serdecznie polecam ten sklep!

basieńka

Posty: 20

 
Zdaję sobie sprawę, że wyposażenie salonu piękności to odpowiedzialne zadanie, którego podjąłem się wspólnie z narzeczoną uruchamiając nowy biznes. Jesteśmy pozytywnie nastawieni.

mimuś00

Posty: 13

 
Do tej pory zaledwie kilkukrotnie zamawiałem sprzęt do salonu fryzjerskiego. Na szczęście awarie nie są zbyt częste, dzięki czemu urządzenia potrafią działać przez lata.

wiesław11

Posty: 5

 
Mam świadomość, że bardzo kosztowne potrafi być urządzenie salonu piękności. Jednak zdecydowałam się uruchomić właśnie taką działalność. Jestem na etapie „domykania” budżetu :)

Gosienka54

Posty: 19

 
Widzę, że nie tylko ja borykam się z poważnymi problemami, gdy chodzi o wybór sprzętu do salonu kosmetycznego. Na pewno przeczytam Wasze wypowiedzi, aby uniknąć poważnych wpadek, bo takie zakupy będę realizował niebawem po raz pierwszy w życiu.

beata77

Posty: 13