drzwi wewnętrzne

drzwi wewnętrzne

Mam mieszkanie wykończone w stylu industrialnym, ale brakuje mi do dopełnienia drzwi wewnętrznych. Przeglądałem standardowe katalogi, ale nie widzę propozycji z montażem. Może mi podpowiecie, kto ogarnie drzwi razem z instalacją, koniecznie autoryzowaną.

Yuri20

Posty: 1

 
Widziałem kilka mieszkań z otwartymi pokojami, w ogóle bez drzwi. Tragicznie to wygląda, zero prywatności. Im grubsze i bardziej wyciszone, tym generalnie lepiej, ale to oczywiście moja perspektywa.

znamsienatym

Posty: 7

 
Dobry salon, właśnie mają spore doświadczenie. Pamiętam, że jeszcze moja siostra kilka lat termu remont robiła i już mieli dość unikalne projekty drzwi do wyboru, znacznie lepsze niż w popularnych marketach budowlanych.

Kitas

Posty: 2

 
MDF pod kątem drzwi wewnętrznych wystarczający. I tak po montażu rzadko w ogóle ruszasz drzwi. U mnie cały czas otwarte.

labuh

Posty: 12

 
Drzwi wewnętrzne w dużym stopniu dobiera się na zasadzie kontrastów do wnętrza. Nie ma sensu za bardzo przesadzać z kolorystyką, czy dodatkami, bo i tak po pewnym czasie przestaniesz zwracać uwagę na drzwi. Oko się szybko przyzwyczaja.

strusiek

Posty: 16

 
Teraz można tak montować, że żadnych zawiasów nie będzie widać i nie będzie przestrzeni przy otwieraniu drzwi. Nie ma szans przytrzaśnięcia. Coraz lepiej robią i naturalnie drewno to idealny materiał na dłużej, daje ciekawy klimat.

kondziu

Posty: 3

 
Mam od nich drzwi od ponad 10 lat i do tej pory niczego nie poprawiałem. Warto jednak czasami sprawdzić płynność, czy dobrze chodzą.

Gruby_56

Posty: 4