Strona główna > Biznes i Ekonomia > Krawiectwo > warsztaty z igłą i nitką, szukam !

warsztaty z igłą i nitką, szukam !

warsztaty z igłą i nitką, szukam !

Dzień dobry, co myślicie o warsztatach z igłą i nitką? Czy to jest bezpieczne dla małych dzieci? Czy wpisywaliście dzieci na takie zajęcia i czy są faktycznie przydatne?

Buła

Posty: 8

 
Zakłady z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, ponieważ sporo dobrych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

matek562

Posty: 15

 
Nietypowe prezenty handmade mogą być rzeczywiście oryginalne. Najlepiej jest, abyś sama zrobiła go własnoręcznie, jeżeli nie masz umiejętności to możesz skorzystać z licznych stron internetowych.

Sarenka

Posty: 11

 
Szycie na zamówienie dla dziecka wykonywałam u tej osoby http://www.gosilandia.pl. Wszystko na czas, a materiały bardzo dobrej jakości. Można do nich napisać i zamówić co się chce.

Dzidzia

Posty: 5

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

rolniki

Posty: 20

 
Właśnie w przedszkolu u mojego dziecka zaproponowali, aby dzieci zaczęły uczęszczać na warsztaty z szycia dla przedszkola. Sporo ludzi właśnie zapisało swoje dzieci, podobno zajęcia przygotowują dziecko do późniejszej nauki pisania.

namok

Posty: 5