doradca kredytowy

doradca kredytowy

Wiem, że moment może nie jest najlepszy pod kątem stóp procentowych, ale chciałbym zaciągnąć kredyt hipoteczny. Szukam kogoś, kto mnie nie tylko przeprowadzi przez formalności, ale zadba o optymalizację finansową na dłuższą metę. Znacie takiego człowieka?

Yuteta

Posty: 1

 
Załóż sobie w międzyczasie bezpłatne konto w Biurze Informacji Kredytowej. Przydaje się, nawet do ochrony tożsamości kredytobiorcy.

codePerformance

Posty: 11

 
U mnie rata ponad 400 złotych większa, ledwie na zdolności kredytowej się mieszczę, więc lepiej się upewnij, czy masz jakiś bufor bezpieczeństwa, jakby polityka monetarna jeszcze bardziej wykręciła.

namok

Posty: 12

 
Potwierdzam. Przez tego doradcę kredytowałem firmę. Nikt mi nie chciał dać kasy, jeżeli samodzielnie się starałem. Z nim jakoś udało się ogarnąć finansowanie.

Facio

Posty: 3

 
No faktycznie niektóre banki coś kombinują z podwyższonym, źle liczonym WIBOREM, dlatego lepiej ogarnąć wszystko krok po kroku z doradcą, aż do ostatniej prostej moim zdaniem.

Daniel.E

Posty: 28

 
Mamy niestety beznadziejnego prezesa NBP. Belka do tej pory był najlepszy, a ten wprowadza chaos i to jeszcze w takich czasach. Trzymajcie się.

Kitas

Posty: 3

 
Często właśnie błędy formalne wykluczają z szybkiego zadłużenia, dlatego doradca to nie jest wcale taki głupi pomysł.

Olekk

Posty: 3

 
Szczerze mówiąc przy gotówkowym to sobie możesz sam działać i nikt nie będzie miał do Ciebie pretensji, ale w przypadku hipotecznego to lepiej się zabezpieczyć przez doradcę. Musisz mieć kogoś na wypadek problemów formalnych w przyszłości, a naprawdę różnie to bywa, jeżeli spłacasz powiedzmy w przedziale 10-20 lat. Z tych lepszych doradców to proponuję kontakt z https://piotrgrudniewski.pl. Doskonały negocjator.

Hezis

Posty: 3

 
Niezależny doradca oczywiście tak, natomiast jakiś zależny od danego banku to niekoniecznie. Im większa różnorodność, tym lepiej.

Maciejoo

Posty: 12

 
Ja tam wolę też bezpieczeństwo formalne przez doradce. Najczęściej taki specjalista znacznie lepiej orientuje się w strukturze wewnętrznej danego banku. Może nawet pracował kiedyś w jakimś i wie, co się sprawdzi, a co nie.

muzmuz5

Posty: 21