kredyty frankowe

kredyty frankowe

Co przemawia za tym, żeby walczyć z bankiem w sprawie kredytu frankowego na dzień dzisiejszy?

EeZnak

Posty: 1

 
W umowach o kredyty frankowe występuje najczęściej masa klauzul niedozwolonych, a to już podstawa do podjęcia walki.

Black_Riot

Posty: 7

 
Myślę, że właśnie wyrok TSUE rozszerzył możliwości kredytobiorców w walce z bankami. Przecież to śmieszne, żeby tak mocno toksyczne narzędzie pozostało bez rozliczenia.

Modniś

Posty: 5

 
Wszystkie umowy kredytowe można udoskonalić, zoptymalizować. To nie jest nic stałego tak naprawdę i wielu kredytobiorców niestety jeszcze tego nie rozumie.

Kitas

Posty: 11

 
W tej kancelarii frankowej https://www.kancelarianik.pl/ masz indywidualnego doradcę. Na pewno powiedzą Ci o klauzulach niedozwolonych.

Lupusx

Posty: 3

 
Wielu kredytobiorców czekało na wyrok TSUE, a instytucja potwierdziła, że kredytobiorcy mają prawo do całkowitego unieważnienia zobowiązania bez konsekwencji ekonomicznych. Stąd właśnie coraz większa popularność kancelarii frankowych.

Dagmara87

Posty: 7

 
Zwróć jeszcze uwagę na zawyżone marże przy odfrankowieniu. Ten problem zasygnalizowało Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu. Nazwa mówi sama za siebie ;)

merlo45

Posty: 2

 
Samodzielnie pisałem reklamację to mnie olali, ale jak już z prawnikiem poszedłem to nagle inna komunikacja. Śmiesznie to działa, ale całe szczęście jeszcze działa. Warto walczyć o swoje.

luluś45

Posty: 5