Strona główna > Biznes i Ekonomia > Kwiaty > Sklep ogrodniczy z różnymi odmianami kwiatów !

Sklep ogrodniczy z różnymi odmianami kwiatów !

Sklep ogrodniczy z różnymi odmianami kwiatów !

Cześć, poszukuje poprawnego sklepu internetowego z roślinami. Potrzebuje uzupełnić mój ogródek. Słyszałam o białych truskawkach, jeśli wiecie gdzie je można zakupić to również podajcie mi namiary na dany sklep, oczywiście jak macie taką szansa.

Dziękuje i pozdrawiam.

Sebus23

Posty: 28

 
Dzień dobry, niezmiernie potrzebuję namiarów na sklep przyrodniczy, dokładnie chodzi mi o sklep, w którym można zamówić niezmiernie powszechne gatunki roślin. Czekam na szybka odpowiedź i rady na dany temat. Odpowiedzcie mi niezmiernie prędko.

FOTOhihi

Posty: 22

 
Hej, szukam również sklepu z roślinami, nie mam zaufania do tych miejskich sklepików z nasionami marchewki. Poszukuje rzadkich odmian krzewów dlatego nie mam wyjścia i musze zamawiać je przez internet, jak macie namiary na jakiś dobry sklep to podzielcie się nim ze mną, dziękuje z góry.

Torbunie24

Posty: 40

 
Cześć, macie na miary na jakiś sklep internetowy, który zajmuje się sprzedażą roślin? Jestem ogrodnikiem i poszukuję dobrego sklepu, który będzie idealny dla mnie. Jeśli macie jakiś godny polecenia to będę wdzięczny za informacje.

RRasluta

Posty: 30

 
Hej, od jakiegoś czasu poszukuje sklepu internetowego z kwiatami. Nie mogę odszukać żadnego godnego mojej uwagi, pragnę kupić rzadkie odmiany roślin więc sklep winien być fachowy. Jeśli macie namiary na taki sklep to proszę podzielcie się nimi ze mną.

Dziękuje serdecznie z góry i pozdrawiam wszystkich ogrodników.

XxxxX

Posty: 29

 
Cześć!

Słyszałam o dobrym sklepie internetowym dotyczącym kwiatów, krzewów generalnie roślin od mojej koleżanki, jaka niesłychanie lubi prace w ogrodzie. Mówiła, że zamawia swoje rośliny przez internet ze sklepu www.gardenpark.com.pl, więc może i wam się spodoba, liczę powodzenia, mam nadzieję, że pomogłam, pozdrawiam pa!

adameczek2323

Posty: 41