Strona główna > Dom i ogród > Lampki nocne > Rolety czy żaluzje ??

Rolety czy żaluzje ??

Rolety czy żaluzje ??

Hej. Przedmiotem mojego zainteresowania są dzisiejsze karnisze. Możecie polecić konkretne modele?

oligart6

Posty: 18

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie odpowiednim rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, bowiem z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować także firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się kupić fajny produkt w niezmiernie atrakcyjnej cenie :)

Miluśkooo2

Posty: 21

 
Witam. Długo trwały moje poszukiwania dobrego sklepu, który oferowałby innowacyjne karnisze.

Na szczęście po paru dniach trafiłem na ofertę http://www.studio-dekor.pl, która w pełni odpowiadała moim potrzebom. Mogłem nabyć tam karnisz, który miał pożądaną przeze mnie długość, więc nie wahałem się zbyt długo przed zakupem.

xtigerx

Posty: 20

 
Cześć.
Coraz częściej w domach znajomych dostrzegam nowoczesne karnisze i w sumie się nie dziwię, bo pasują one do niezmiernie przeróżnych wystrojów wnętrz, a jednocześnie są dostępne w wielu rozmiarach oraz kolorach. Sam zastanawiam się nad zrealizowaniem podobnego zakupu.

Zombisztajn

Posty: 28

 
Dzień dobry. Niedawno odwiedziłem hurtownię karniszy i byłem zdziwiony, bo ceny były bardzo zbliżone do tych, jakie oferowane są w sklepach internetowych.

Na szczęście dowiedziałem się, iż obowiązują przy małych zamówieniach, a moje raczej się klasyfikowało jako gigantyczne, bo potrzebowałem karniszy do całkiem sporego obiektu, który wykończeniem się zajmowałem.

chchiyan

Posty: 23

 
Hej. Osobiście nie byłem przekonany do stosowania karniszy, ale do takiego rozwiązania przekonała mnie żona. W sumie teraz podzielam jej zdanie, bo bez karniszy mielibyśmy „gołe” okna, a takie wyróżniają się i wcale nie w żaden pozytywny sposób :)

Dyduch87

Posty: 16

 
Hej. W sumie nie wyobrażam sobie, aby w domu nie zastosować karniszy, więc i Ty powinieneś pomyśleć o takim rozwiązaniu. Możesz powiesić na nich zarówno firanki, jak i zasłony. Na pewno sam bym nie zrezygnował z karniszy, ale to Twoja indywidualna decyzja :)

dew2014

Posty: 14

 
Cześć.

Długo wahałem się czy szyna sufitowa będzie odpowiednim rozwiązaniem, aby powiesić na niej firankę. Kolega podsunął mi pomysł, aby wziąć szynę sufitową dwutorową, bowiem z jej wykorzystaniem mógłbym zastosować zarówno firankę, jak i zasłonę.

Poszedłem tym tropem i w rezultacie udało mi się kupić fajny produkt w bardzo atrakcyjnej cenie :)

akukukuku

Posty: 22

 
Witam.

Niedawno podejmowałem decyzję, jeżeli chodzi o wybór karniszy w Kielcach. W sumie byłem usatysfakcjonowany z wyboru, jaki miałem w lokalnych sklepach, choć brakowało kilku rozwiązań, jakie oglądałem w Internecie. Tak czy siak jestem w miarę usatysfakcjonowany.

e0987

Posty: 27

 
Hejka.

Ostatnio szukałem karniszy w Kielcach i na szczęście moje poszukiwania zakończyły się sukcesem. Muszę pochwalić się, że kupując sporą ilość karniszy udało mi się nawet wynegocjować delikatną zniżkę. W sumie nie powinniście mieć także kłopotów z szerokim wyborem.

Elegancja23

Posty: 19