Strona główna > Dom i ogród > Lampki nocne > tani ściemniacz led

tani ściemniacz led

tani ściemniacz led

Hej, cześć! Korzystacie z ledów? Szukam sklepu w którym mają duży wybór takich żarówek o różnej mocy. Poza tym przydałyby mi się też taśmy...

Haze89

Posty: 19

 
Z tego co wiem, to największą hurtownią takich rzeczy w mieście jest Premium Lux, nie wiem czy ich kojarzysz? Mają sklep na Bartyckiej. Tutaj mi się zdarzyło już kilka razy coś do domu kupić i nie narzekam, zwłaszcza ceny mają ciekawe ;) Na stronie www.premiumlux.pl jest cały asortyment wypisany, można sobie porównać z ofertą innych sklepów.

raptofil

Posty: 22

 
Z tego co piszą producenci to takie ledówki to mogą chodzić nawet kilkanaście lat...nieźle. Ja te zwykłe to wymieniać tak średnio raz na rok mi się przypalają.

Marko

Posty: 21

 
Hm, myślę, że korzystny stosunek jakości do ceny oferuje sklep Premium Lux z Bartyckiej w Wawie. Mają tam salon stacjonarny, ale można zamawiać też przez neta -www.premiumlux.pl. Kompetentna obsługa, wysyłka w 24h, oferta dobra dla kupujących detalicznie i hurtowo.

abardyt

Posty: 30

 
Nie wiem jak tam w innych sklepach wyglądają ceny, ale moim zdaniem dość atrakcyjnie cenowo jest na stronie www.premiumlux.pl. Zamawiałem stąd parę razy i nie było żadnych problemów z dostawą. Zawsze towar był dostępny.

R1P

Posty: 24

 
Witaj. Szczerze powiem, że nie wiem co tutaj doradzić. Ostatnia hurtownia z której kupowałem LED została zamknięta i teraz sam szukam nowego, stałego dostawcy, także jedziem na tym samym wózku :-)

kkjmk33

Posty: 14

 
Hej! Jak sobie sprawdzałem ostatnio hurtownie, to dość tanie i dobre produkty mają w Premium Lux. Oni prowadzą swój serwis- www.premiumlux.pl. Tutaj można zamawiać. Co do konkretów to w ofercie są żarówki, ale też mnóstwo pozostałego asortymentu – sterowniki rgp, ściemniacze, oprawy..można się zaopatrzyć kompleksowo.

Alexxxi

Posty: 30

 
Nie znam takich sklepów. Jak już mi się zdarza kupować jakieś żarówki to w marketach zazwyczaj. Fakt, że w takich sklepach to wybór nie jest jakiś super, ale nie narzekam. Pozdr.

Jooozek

Posty: 39