Strona główna > Sport i Turystyka > Nurkowanie > Czy w Krutynia na spływie jest ciężko?

Czy w Krutynia na spływie jest ciężko?

Czy w Krutynia na spływie jest ciężko?

Witam serdecznie.

Ile potrafią trwać spływy kajakowe Krutynią? Interesowałoby mnie coś dłuższego :)

grubyB

Posty: 16

 
Wybrałam się ostatnio wspólnie z kolegą na spływy kajakowe Krutynią. Uczestniczyliśmy w bardzo dobrze zorganizowanym spływie, który trwał 4 dni. Byłam zaskoczona, jak wszystko fajnie się odbywało. Za niewielką kwotę udało nam się znakomicie spędzić kilka dni. Polecam tego organizatora: http://www.splywy.pl/krutynia/.

WielkiBO

Posty: 16

 
Przez dłuższy czas interesowało mnie już to, w jaki sposób wyglądają spływy Krutynią, lecz kilka dni temu spotkałem koleżankę, jaka opowiedziała mi wszystko od A do Z. Mogę Wam podpowiedzieć, jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, bowiem widzę, że jest tu sporo odpowiedzi, które wyjaśniają naprawdę sporo kwestii.

Acclaim

Posty: 25

 
Nie powinniście mieć obaw o bezpieczeństwo, gdy Wasz wybór padł na Krutynię i kajaki, które są dostępne w tej okolicy.

Tutaj możecie skorzystać z propozycji jednego z organizatorów, który zaoferuje Wam spływ jednodniowy lub kilkudniowy. Wszystko do wyboru do koloru.

Aleksandeeer

Posty: 28

 
Chcę zwrócić uwagę na fakt, iż spływy kajakowe Krutynią wiążą się ze stosunkowo niewielkim wydatkiem, jaki będziecie zmuszeni ponieść. Mi udaje się ograniczyć takie wydatki do zaledwie 200 złotych za osobę, gdy przebywamy na kajakach nawet kilka dni. Moim zdaniem to naprawdę rewelacja.

Człowiek może się świetnie odprężyć :)

grzes3345

Posty: 16

 
Brałam pod uwagę różne rodzaje wakacyjnych wypadów. Ale spływy kajakowe Krutynią miały najwięcej plusów i właściwie żadnych minusów. Trzeba przyznać, że oferty niektórych firm organizujących spływy potrafią szybko do siebie przekonać :)

mnichh-1

Posty: 20

 
Przyjaciel od dłuższego czasu polecał mi spływy Krutynią, natomiast długo nie mogłem przekonać się do tego pomysłu.

Tak faktycznie bałem się wody i miałem obawy, ze kajak przewróci się na środku wody. W rzeczywistości pływanie kajakiem okazało się łatwiejsze od wyobrażeń.

Dagmara87

Posty: 23

 
Co roku wspólnie z grupą znajomych wybieramy spływy Krutynią, które są rewelacyjną formą spędzania wolnego czasu. Staramy się w ten sposób zagospodarować zarówno weekend, jak i czasami wybrać się nawet na cały tydzień, gdy podróżujemy kajakami. Polecam wszystkim!

sethe

Posty: 28

 
Trudno dziwić się, że tak dużą popularność zyskały spływy kajakowe Krutynią, ponieważ w sytuacji, gdy jest dobra pogoda z takiej formy wypoczynku korzysta mnóstwo osób. Przekonałam się o tym, a więc zdarza się, że wspólnie z mężem zabieramy dwójkę dzieci i wybieramy się na kajaki. Ubieramy je w kapoki, które też posiadamy, jesteśmy pewni, że to bezpieczne :)

Oliczek5

Posty: 22

 
Byliśmy na spływie Krutynią. Uznaję to za strzał w dziesiątkę, bowiem już wracając doszliśmy do wniosku, iż za rok chcemy powtórzyć identyczny spływ, natomiast pragniemy, aby był on dłuższy. Wydaje mi się, iż nic nie stanie nam na przeszkodzie.

21gregorek

Posty: 10