Strona główna > Sport i Turystyka > Nurkowanie > operacja Żagle Gdyni ??

operacja Żagle Gdyni ??

operacja Żagle Gdyni ??

Ktoś z was brał może udział w operation Gdynia Sails i jest w stanie coś powiedzieć na temat tego zlotu żaglowców? Warto było się wybrać na wydarzenie?

suderuss3

Posty: 5

 
Wszystkiego o operacji Żagle Gdyni dowiesz się pod adresem: http://www.stockpressphoto.eu/tall-ships/operation-gdynia-sails, który niesłychanie mocno polecam sprawdzić.

camwe22

Posty: 18

 
Operacja Żagle Gdyni 2014 była idealnym wydarzeniem, na którym działo się faktycznie mnóstwo i jakie pozwalało niezwykle miło spędzić swój czas i zapoznać się z wieloma żaglowcami.

Aniusiaaa1

Posty: 6

 
Operacja Żagle Gdyni 2014 była wyśmienitym wydarzeniem, na którym działo się naprawdę wiele i które pozwalało bardzo miło spędzić swój czas i zapoznać się z wieloma żaglowcami.

johncena67

Posty: 13

 
Jak się orientuję to na stronach poświęconych tematyce żaglowców dostępne są różnorodne zdjęcia ze zlotów i dodatkowo zdjęcia są dostępne na licencji royalty free.

Wygodniś22

Posty: 23

 
Osobiście byłem na operacji Żagle Gdyni 2014 i uważam, iż wydarzenie było rewelacyjnie przygotowane i warto było się na nim pojawić, gdyż było przygotowanych dla wszystkich ludzi wiele atrakcji.

Dzidzia

Posty: 10

 
W mojej ocenie należałoby zdecydować się na poszukanie zdjęć z operacji Żagle Gdyni, albowiem wydarzenie było faktycznie niesamowite i było faktycznie sporo wybornych żaglowców.

hamllet

Posty: 9

 
Osobiście byłem na operacji Żagle Gdyni 2014 i uważam, że wydarzenie było rewelacyjnie przygotowane i warto było się na nim pojawić, ponieważ było przygotowanych dla wszystkich osób wiele atrakcji.

filemon66

Posty: 24