Strona główna > Sport i Turystyka > Nurkowanie > Kajaki Roztocze, gdzie ?

Kajaki Roztocze, gdzie ?

Kajaki Roztocze, gdzie ?

Czy ktoś z was był na spływie kajakowym po Tanwi i jest w stanie wypowiedzieć się na temat tego czy jest to odpowiednie miejsce na spływ dla osób, które nie posiadają odpowiedniego doświadczenia?

wieszdo87

Posty: 5

 
Jeśli będziesz przestrzegał wszystkich zasad, jakie zostaną Ci uprzednio przedstawione to podczas spływu po Tanwie nic Ci się nie stanie. Zasady są niemniej jednak niezwykle proste i nie powinieneś mieć kompletnie żadnego problemu ze zrozumieniem ich ani zapamiętaniem. Nie musisz się więc bać o to, iż cokolwiek Ci się stanie.

MisiekKce

Posty: 16

 
Rzeka Tanew jest niezmiernie słynna jeżeli chodzi o kajaki ponieważ posiada śliczne widoki i nie jest niezmiernie wymagająca jeżeli chodzi o umiejętności. Sam pierwszy raz brałem udział w spływie właśnie na tej rzece i poradziłem sobie bez żadnego problemu z całym spływem. Myślę więc, iż również sobie bez problemu poradzisz nawet jeżeli to Twój pierwszy raz.

Wielki Duch

Posty: 14

 
Najlepsze spływy kajakowe po rzece Tanew organizuje firma: http://www.splywytanew.pl z której sam korzystam i bardzo Ci ją polecam. Atmosfera na spływach jest naprawdę świetna i przede wszystkim jest podczas nich mnóstwo świetnej zabawy.

Yuri20

Posty: 11

 
Jeżeli wraz ze swoją rodziną macie czas na to aby razem udać się na spływ to z pewnością będzie to doskonałe wyjście aby miło spędzić czas. Podczas tego typu spływu na pewno nie będziecie się nudzić. Poznacie również bardzo wiele innych osób z którymi będziecie mogli bez żadnego problemu porozmawiać. Będziecie więc bawić się naprawdę świetnie.

mnichh-1

Posty: 20

 
Sam już częstokroć pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są rzeczywiście śliczne i z pewnością będziesz wspominał je poprzez długi czas.

alusia

Posty: 19

 
Twoja dziewczyna nie musi posiadać dużej siły do tego aby wiosłować na kajaku. Możecie również wziąć dwuosobowy na którym bez żadnego problemu poradzicie sobie i będziecie mogli naprawdę szybko się przemieszczać. Dodatkowo będziecie mogli sobie porozmawiać.

Kitas

Posty: 7