Strona główna > Sport i Turystyka > Nurkowanie > spływy kajakowe z ogniskiem

spływy kajakowe z ogniskiem

spływy kajakowe z ogniskiem

Wiecie, kto mi może dowieźć kajak na całej długości Pilicy? Przydałaby mi się taka opcja, bo niedługo robię wakacje pod namiotem właśnie w tamtym regionie, a spływ kajakowy to niezła opcja na relaks :) Proszę o podpowiedzi?

Shasio

Posty: 17

 
Ja się czułam na spływie kajakowym bezpiecznie, kiedy płynął za nami doświadczony pan i pomagał ludziom ze słabszą formą, przeciwstawiać się trudniejszym odcinkom, bo takie jednak występują, niezależnie od trasy, trzeba być skoncentrowanym.

add1cted

Posty: 33

 
Jak bierzesz ze sobą plecak na spływ to wyłóż go jakąś folią nieprzemakalną, bo czasami zdarza się, tzw. wodna wpadka :)

Matusiński

Posty: 25

 
Pamiętaj, żeby koniecznie kapok nałożyć, bo czasami zdarza się jednak wypaść z kajaka, a nurt bywa złośliwy, nawet na względnie spokojnych wodach.

berry1

Posty: 29

 
Pilica pod względem nurtu jest dość prosta, z Wisłą może być gorzej. Pogadaj z osobami zajmującymi się wynajmem na temat stopnia trudności szlaku. Początkujący nie powinni wypływać na głęboką wodę, bo nawet z kapokiem jest panika, jak ktoś wypadnie z kajaka.

Dersei02

Posty: 30

 
Masz właściwie dwie opcje do wyboru. Albo tylko wynajęcie kajaków we własnym zakresie, albo dołączenie się do zorganizowanej grupy. Jeżeli jesteś początkujący lepiej wybrać opcję numer dwa.

PucH2

Posty: 18