Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Witajcie witajcie! Sprawunia jest taka że chcemy zrobić remont dużego pokoju i pojawiła się idea żeby przykleić fototapetę na ścianie za narożnikiem. Gdzie ciekawy obrazek znaleźć? U kogo kupować takie dekoracje żeby nie żałować?

Kitas

Posty: 5

 
Jakbym ja miał u siebie w mieszkaniu gdzieś wstawiać fototapetę to myślę o sypialni. To jest miejsce dość prywatne, więc mógłbym trochę z samym motywem bardziej zaszaleć i postawić na coś bardziej klimatycznego, jakąś sztukę, coś w ten deseń.

CZesiek45

Posty: 10

 
Najbardziej mi się podobają fototapety które pokazują centra wielkich miast, zwłaszcza po zmroku przy tym sztucznym miejskim oświetleniu, pełnym neonowych reklam i latarni,świetnie takie panoramy wyglądają.

Kitas

Posty: 9

 
Ja się powoli do fototapety dają przekonywać i może w najbliższym się na taką dekorację zdecyduję. Żona mnie mocno namawia, codziennie pokazuje mi kilka obrazków na fototapety w necie i niektóre naprawdę ciekawe.

czarte00

Posty: 18

 
Bardzo mi się podoba fototapeta która dostarczyli ze sklepu online na fototap.pl. Wszystko się zgadza jeśli chodzi o sam nadruk i kolory, obrazek wygląda dokładnie tak samo jak na zdjęciu na stronie, nie ma jakiś rozbieżności w odcieniu itd.

Kitas

Posty: 7

 
Fototapety są dobrym urozmaiceniem w nudnych wnetrzach, z tego tytułu to bym polecał zwłaszcza do jakiś biur gabinetów tego typu miejsc. Dodadzą nowego zycia aranżacjom za w sumei małe pienądze i przy niedużym nakładzie pracy.

giurent

Posty: 15