rolety rzymskie Mazowieckie, znacie ?

rolety rzymskie Mazowieckie, znacie ?

Chcę wymienić żaluzje w oknach. Szukam w Warszawie sprawdzonego usługodawcy. Zastanawiam się nad różnymi rozwiązaniami, bo teraz jest naprawdę duży wybór. Coś polecacie?

FOTOhihi

Posty: 5

 
A żaluzje w Warszawie? Chciałbym w jednym miejscu zamówić produkt i montaż. Nie jestem pewien, czy dobrze robię, że zdecydowałem się na pierwszą z brzegu ofertę. Nie mam czasu. Polecacie kogoś konkretnie?

amrmas22

Posty: 11

 
Zdecyduj się na naprawdę porządnego usługodawcę. Ja trafiłam niestety na pseudo fachowców, którzy na dzień dobry schrzanili parę rzeczy :) Teraz wiem, że wolę zapłacić więcej, niż oszczędzać na jakości tego, co kupuję czy zamawiam. A tak poza tematem, to polecam rolety dzień noc. W województwie mazowieckim znajdziecie sporo ofert wraz z montażem.

Gucio

Posty: 7

 
Żaluzje drewniane mają więcej możliwości regulacji dostępem światła. A w woj. mazowieckim znajdziesz sporo ciekawych ofert. Są i zwolennicy rolet na przykład tych dzień noc, bo podobno też dobrze sobie radzą, jeśli chodzi o tę funkcjonalność. Może poczytaj więcej na ich temat.

labuh

Posty: 6

 
Też miałem podobny problem :) Plisy okienne w województwie mazowieckim to po prostu istny zawrót głowy. W końcu wybrałem tę firmę ombra.pl. Żaluzje są solidne i przepiękne. Żona zadowolona, co niewątpliwie jest dla mnie kwestią najważniejszą ;) Strona tej marki jest bardzo dobrze przygotowana pod klienta. Znajdziesz tam wszelkie znaczące informacje.

Fkiur5

Posty: 8

 
Tak też będę musiała zrobić. Nie chcę niczego popsuć. Zastanawiam się, jak zamontować rolety, do sufitu czy na oknie? Może znajdę jakąś firmę w mazowieckim, która doradzi najlepsze rozwiązanie.

Sklepik

Posty: 11

 
Nie mam zdania, choć osobiście zdecydowałam się na rolety rzymskie. Znalazłam w Warszawie fajną firmę, jaka ma ogromny wybór, zatem zatrzymałam się tam i dokonałam zakupu :D Musisz przemyśleć sprawę.

magic17

Posty: 28