Aranżacja wnętrz Swarzędz

Aranżacja wnętrz Swarzędz

Witajcie. Potrzebuję konsultacji z architektem wnętrz. Jesteście w stanie doradzić jakieś biuro projektowe w Poznaniu? Chodzi o obiekt firmowy, konkretnie biura. Szukam kogoś z doświadczeniem.

warter88

Posty: 6

 
Moja bratowa jest architektem, ale ona się bardziej specjalizuje w budynkach przemysłowych, halach produkcyjnych, jakiś wielkoobszarowych sklepach, z tego co wiem to domów nie aranżuje.

Dahu09

Posty: 28

 
Na pewno fachowiec ma tę przewagę, że dokładnie wszystko wymierzy, nie będzie marnował ani centymetra powierzchni, meble i cały aranż zostanie ustawiony na styk. To jest największy plus takiej obsługi moim zdaniem.

Hoteowo24h

Posty: 42

 
Akurat tak się złożyło ostatnio, że korzystałam z usług biura projektowego. Mi polecało parę osób Vivere Colorito i jestem zadowolona z obsługi. Aranż dotyczył pokoju dziecięcego, spodziewamy się praktycznie na dniach synka i już pokoik na niego czeka. Jest uroczy, w pastelowych kolorach, z odpowiednio ustawionym oświetleniem...Cudnie! Nie mogę się doczekać już jak urodzę.

Grzaleczkaa

Posty: 10

 
Dobrą ofertę ma pani Alina z biura Vivere Colorito. Duże wrażenie zrobiła na mnie dokumentacja, jaką od niej otrzymałem. Projekt kompleksowy, wszystko dokładnie wymierzone, dobrane materiały, oszacowane koszty, nie zabrakło w całym opracowaniu żadnej informacji. Ja zamawiałem z żoną projekt dla całego domu. Aranż nowoczesny, stylowy, taki jakiego oczekiwaliśmy.

TomekK

Posty: 11

 
Polecam biuro Vivere Colorito. Sprawna obsługa, szybki kontakt. Już na spotkaniu pani architekt zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Dokładna, konkretna, słuchała moich i męża sugestii i pomysłów. Zamawialiśmy projekt kuchni wraz z meblami i efekt jest rewelacyjny. Sama bym nigdy sobie tak nie urządziła. To był dobry wybór, żeby postawić na zawodowca. Na stronie studiovc.pl jest część ich projektów w galerii.

Daniel.E

Posty: 28

 
Za mną to chodzi już od ponad roku temat zmiany aranżacji w mieszkaniu. Na pewno jest kuchnia do zrobienia, razem z meblami, które mają już chyba ze dwie dekady..ale jakoś funduszy ciągle brakuje.

syrena88

Posty: 7