Pubienia na instagram

  Pubienia na instagram

Siema, mam pytanie odnośnie lajków na facebooka...jak coś takiego załatwić? Można gdzieś kupić tego typu promocję, żeby to faktycznie miało sens i realnie zwiększyło zasięgi?

koko

Posty: 6

 
Nawet nie wiem ile takie polubienia mogą kosztować, to się kupuje w jakiś paczkach np. sto polubień? Ktoś może coś więcej napisać? Na pewno wielu zainteresowanym osobom by się takie info przydało.

Klarka34

Posty: 5

 
To jest dla mnie ciekawe skąd się bierze ta cała sprzedaż polubień, ktoś wie coś o tym? W sensie, że to są prawdziwe konta, które obserwują konkretną markę, tak? Dobrze to rozumiem? Czy tworzy się specjalnie konta użytkowników na potrzeby konkretnej kampanii?

Marko

Posty: 21

 
Ciekawe ile kosztują takie dobrej jakości polubienia...bo to że można kupić jakieś lipne od fałszywych kont, które z daleka widać że są kupione to wiadomo i one dużo nie kosztują, ale ciekawe jak to jest z tymi realnymi, wartościowymi. Ktoś coś?

pawel253

Posty: 16

 
Jeszcze nigdy polubień nie kupowałem ale chyba wezmę trochę dla swojego fanpejżdża bo jednak od lajków tak naprawdę wszystko zależy. Oczywiście wazne są też interakcji ale żeby one mogły istnieć to sam profil musi być wcześniej zalajkowany odpowiednio.

PiSi

Posty: 26

 
Moim zdaniem takie kupienie jakiejś rozsądnej ilości followersów to dobry pomysł na początek, na start, żeby stworzyć jakiś napęd dla przyszłego ruchu na stronie. Wiadomo....żeby nie kupować od razu miliona polubień bo to będzie wiadomo że to fake.

100%UP

Posty: 5

 
Kalkuluje się kupić polubienia w wielu przypadkach, ja byłem ostatnio pod ścianą i tylko takie rozwiązanie mi zostało. Udało się znaleźć dobrego usługodawcę na stronie socialmediabost.pl. Wystarczyło założyć konto, złożyć zamówienie i cały proces ruszył. Fajny sprawny i konkretny kontakt, like'i są realne, prawdziwe, także to na pewno ich wyróżnia na tle konkurencji.

Oct714

Posty: 19

 
Swego czasu trochę tych lajków i innych tego typu rzeczy kupowałem i zdało to egzamin w moim wypadku. Udało się fajnie wypromować profil, zyskałem dużo lepszą pozycję w wyszukiwarkach, mogę taką strategię polecić.

Yuri20

Posty: 14

 
W social mediach trzeba istnieć jeśli prowadzi się firmę, to już nie te czasy że wystarcza strona internetowa obsługa maila i więcej w internetach działać nie trzeba. Teraz trzeba być obecnym na wielu frontach internetowej ofensywy ;) Konkurencja nie próżnuje w żadnej branży.

Black_Riot

Posty: 7

 
Znajomy mówił, że się zastanawia nad kupieniem trochę polubień na fb i na insta, ma tam swoje profile i chciałby je wypromować trochę na szerszym forum. Myślicie, że to dobry pomysł? Nie lepiej jednak doczekać się własnych fanów zamiast ich kupować?

trans34

Posty: 7