Stojaki reklamowe

Stojaki reklamowe

Kochani, nadszedł ten dzień, kiedy podjęłam decyzję o założeniu własnego sklepu. Koniec wymówek, czas na działanie. Sklep będzie oferował bardzo różny asortyment, ale w wielu przypadkach będą to rzeczy drobne i teraz pytanie – jak to ładnie wyeksponować?

zenek744

Posty: 5

 
Przede wszystkim powiedz, z czym jest ten sklep, bo inaczej eksponuje się tanie zabawki, a inaczej będzie to miało miejsce w przypadku na przykład drogiej złotej biżuterii. Wszystko zależy od asortymentu, od miejsca, od klientów. Nie da się tak znaleźć rozwiązania dobrego w każdym przypadku.

dermuster

Posty: 5

 
Na pewno jakaś reklama by się przydała, może takie potykacz, który można sobie postawić przed sklepem, tylko coś naprawdę ładnego, a nie takie kiczowate, jak w większości przypadków.

johncena67

Posty: 16

 
Rozwiązań jest wiele. Powiedz, w jakim ma być to budżecie? Możesz wydrukować jakiś plakat, który powiesisz sobie w sklepie, albo jakieś materiały do zawieszenia na półkach.

Marioleczka

Posty: 4

 
Nie wiem, co chcesz sprzedawać, ale może stojaki albo półki? Ubrania na przykład można wieszać na stojakach, a jakieś drobne rzeczy na drewnianych albo plastikowych półkach nawet z Ikei.

Yuri20

Posty: 12

 
Też mnie to ciekawi. Sama planuję otwarcie takiego małego sklepiku w stylu wszystko po 1, 2 i 3 zł, ale niestety koszty urządzania mnie przerażają. Do tego jeszcze wynajem, a w naszym mieście to jest za mały lokal przynajmniej 1000 zł i więcej. Ech, chyba zostanie to w strefie marzeń...

TomekK

Posty: 7

 
Chyba nie ma innego rozwiązania niż po prostu na meblach. Ja widuję różne pomysły w sklepach, ale prawda jest taka, że im bardziej wymyślne jest rozwiązanie, w tym gorzej to wychodzi.

Acclaim

Posty: 11

 
Rozwiązanie jest wiele. Począwszy od materiałów pos, przez jakiś plakaty, a nawet jakieś dodatkowe zdrapki czy naklejki do zbierania. Tutaj wszystko jest zależne od tego, ile pieniędzy możesz wydać.

amrmas22

Posty: 9

 
Co to znaczy niewielki nakład? W jednym przypadku będzie to 10 sztuk, w innym kilkadziesiąt. Każda firma ma jakieś inne minimalne progi zamówień, więc trudno polecić coś tak bez konkretów.

Wwalczuś

Posty: 28

 
Mam ten sam problem, chociaż produkuje trochę inny typ asortymentu, ale zastanawiam się nad standami. Facet z hurtowni polecił mi firmę oficyna97.pl i myślę, żeby zamówić u nich stojaki z kartonu do każdego sklepu. Tylko coś takiego naprawdę dużego i ładnego, żeby zwracało uwagę.

Malinka Moja

Posty: 8