Standy kartonowe

Standy kartonowe

Witam! Dobrej jakości nowoczesne stojaki reklamowe są mi potrzebne. Generalnie chodzi o artykuły przemysłowe, które chcemy w odpowiednim dedykowanym do tego miejscu eksponować w sklepach. Ktoś, coś? Gdzie zamawiacie takie akcesoria?

radek

Posty: 4

 
Stojaki kartonowe są chyba najlepszą opcją jeśli chodzi o ekspozytory..no chyba że ktoś ma punkt jubilerski to wtedy bym raczej brylantów na kartonie klientom nie pokazywał :) Ale w całej masie innych produktów takich stand dobrze się sprawdza.

opert34

Posty: 12

 
Na pewno przy takich akcesoriach reklamowych to ważny jest sam projekt, design, od tego wszystko się zaczyna. Oczywiście jakość materiału i sposób złożenia też są istotne, ale jednak pierwsze co zwraca uwagę klienta to kolorystyka, grafika itd.

Suit

Posty: 15

 
Ja to bardziej niż stojaków potrzebowałbym jakiejś reklamy zewnętrznej, są teraz różne możliwości jakieś podświetlane tablice, ledy, billboardy, można rzeczywiście obwiesić się reklamą jak choinka bombkami – trzeba znać jednak w tym umiar.

gregcie@

Posty: 13

 
Nie za bardzo jestem zorientowany co do producentów tego typu akcesoriów. Raczej w naszych kampaniach z takich materiałów promocyjnych nie korzystamy, chociaż kto wie może i też takie zlecenia się zaczną kiedyś. ;)

Geo-Fort

Posty: 10

 
Kartony są bardzo praktycznym rozwiązaniem, dość często u nas w sklepie marki swoje stojaki ustawiają. Ale kto produkuje im te standy to już nie mam bladego...Pewnie jakieś firmy poligraficzne jak znam życie.

Lalka

Posty: 5

 
Ładne nowoczesne standy projektuje i robi Oficyna ze strony oficyna97.pl . Na początku zamawialiśmy u nich małe nakłady po 10 sztuk, a od jakiegoś czasu robimy większe zamówienia. Obsługa jest oki, zawsze doradzą, podpowiedzą, robią prototypy także jak już potem projekt trafi do produkcji to wiadomo czego się spodziewać i nie ma przy odbiorze stojaków zaskoczenia że coś wygląda nie tak jak się chciało.

Bany07

Posty: 17

 
Ostatnie standy jakie zamawialiśmy dla kampania dla firmy oferującej suplementy diety nie wyszły za dobrze...Ogólnie nie trafiliśmy co do wykonawcy, zrobił nam projekt który może by się sprawdził za komuny ale nie w XXI wieku...także szukamy kogoś innego aktualnie.

Czasowy

Posty: 17

 
Dobrze zawsze przy takich standach dostać najpierw prototyp bo jeśli już produkcja ruszy pełną parą to potem już raczej niczego zmieniać nie będzie można, a to są jednak koszty. Lepiej wiedzieć zawczasu jak ten stand będzie rzeczywiście wyglądać.

czeski

Posty: 8

 
Nie wiem kto fajnie coś takiego wyprodukuje, żeby to było ustawne i jednocześnie estetyczne i praktyczne. Sami szukamy od niedawna producenta takich stojaków to powiem, że jest trochę problem.

Januszek

Posty: 11