możecie polecić jakiegoś dewelopera

możecie polecić jakiegoś dewelopera

Znacie może dewelopera Semeko z Gdyni? Myślę o kupnie mieszkania w Morska Park w Gdyni, który budują obecnie tylko czy faktycznie warto? Jak ktoś u nich kupował mieszkanie i może podzielić się opinią to dajcie znać.

nighthaze

Posty: 2

 
Jak chodzi o wybór oferty deweloperskiej to warto będzie szukać kogoś kto ma doświadczenie, od lat działa na rynku i faktycznie gwarantuje, że mieszkania będą oddawane w terminie, bo z tym wielu
deweloperów obecnie się zmaga, gdy brakuje rąk do pracy.

Snaaco

Posty: 42

 
Zobacz sobie stronę semeko.pl - tych inwestycji oddanych do użytku i tych w trakcie realizacji mają sporo, nie jest to jedna z tych firm które się ostatnio nagle pojawiły na rynku jak królik z kapelusza tylko mają ugruntowaną pozycję w regionie.

Fowl1990

Posty: 17

 
Na pewno liczy się wybieranie takiego dewelopera, który będzie miał doświadczenie i zagwarantuje odpowiednią ofertę jeśli chodzi o mieszkania. W miarę możliwości także lokalizacyjnie, by to było jak najlepiej przygotowane.

Black_Riot

Posty: 5

 
Niestety, z deweloperami zawsze jest różnie i nigdy nie wiadomo co się będzie działo, natomiast warto będzie szukać firm, które mają doświadczenie i pozytywne recenzje od klientów, im więcej zrealizowanych i dobrze ocenianych inwestycji tym lepiej.

Zdzichu 

Posty: 5

 
W Gdyni masz dewelopera Semeko. Prowadzą swój portal na semeko.pl .

znamsienatym

Posty: 8