izolacja domu pianą pur

izolacja domu pianą pur

Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z izolacjami wykonywanymi z pianki PUR, czy to faktycznie rozwiązanie, które lepiej się będzie sprawdzać niż wełna do izolacji? Czy faktycznie warto w tym kierunku działać i na taką izolację się decydować?

Ciapeczek

Posty: 1

 
Warto mieć kogoś z doświadczeniem do wykonania izolacji z pianki. Ważna jest sama pianka odpowiedniej jakości pianki oraz to, by korzystać z dobrej maszyny do natrysku.

Filtry2014

Posty: 2

 
Dobrze wykonana izolacja to przede wszystkim szukanie wykonawcy, który będzie w stanie odpowiednio wykonać natrysk. Konieczne są dobre maszyny i doświadczenie więc nie bierz pierwszej lepszej firmy do tego.

lucjann

Posty: 6

 
Jak ktoś dobrze wykona natrysk pianki to będziesz miał dobrą izolację, która będzie się charakteryzować bardzo dobrymi właściwościami. Takich propozycji warto szukać, kogoś z doświadczeniem w robieniu takich izolacji.

Yuri20

Posty: 2

 
Faktycznie wysoka jakość pianki i odpowiednia forma natrysku to szansa na to, że izolacja będzie trwała i charakteryzować się będzie dobrą jakością. Dobrze będzie brać to pod uwagę szczególnie gdy wybierasz wykonawcę.

Fiflek

Posty: 2

 
Akurat pianka będzie dobrą opcją, ale jak masz doświadczonego wykonawcę, który pracuje na dobrych maszynach. Tak jak np. EkoPur System - https://ekopur-system.pl. Firma ma odpowiedni sprzęt, by utrzymać ciśnienie natrysku i wykonać izolację faktycznie na wysokim poziomie.

Iunae_Milt

Posty: 12

 
Z pianką można zrobić izolację dużo szybciej niż z wełną. Ale trzeba też mieć kogoś kto będzie w stanie to prawidłowo zrealizować.

czarte00

Posty: 18

 
Dobra pianka na pewno będzie gwarantować odpowiednią izolację więc warto poszukać jakiegoś sprawdzonego wykonawcy, który zagwarantuje, że izolacja będzie zrobiona na odpowiednim poziomie.

ukrwios

Posty: 4