naprawą urządzeń od Apple w Szczecinie

naprawą urządzeń od Apple w Szczecinie

Możecie mi polecić jakiś serwis, których będzie zajmował się naprawą urządzeń od Apple w Szczecinie, albo będzie miał opcję wysyłki urządzeń do nich?

labuh

Posty: 1

 
Staraj się wybrać taki serwis, który robi naprawy urządzeń od Apple i ma zarówno dobry sprzęt jak i też dostęp do odpowiednich części, które będą konieczne do dokonywania tego typu napraw.

matek562

Posty: 6

 
Na pewno liczy się to na jakim sprzęcie będzie naprawa i do jakich części serwis będzie miał dostęp, Pod tym kątem na pewno warto będzie wybierać, by zagwarantować sobie profesjonalną naprawę urządzenia.

Oleczka1

Posty: 3

 
Naprawa na Wojska Polskiego w serwisie Apple Mobile - https://applemobile.pl/serwis-iphone-szczecin/. Świetne miejsce, gdzie będzie można liczyć na taką naprawę, faktycznie poszło super i zagwarantowali wykonanie na oryginalnych częściach.

Jasio234

Posty: 15

 
Dobry serwis będzie pracował na oryginalnych częściach i to powinno być decydujące. Jeśli chodzi o opcję d2d to właściwie większość serwisów wykonujących naprawy elektroniki obecnie już taką ofertę ma przygotowaną.

serduszko

Posty: 14

 
Faktycznie jest tych serwisów Apple sporo, ale na pewno jakość napraw warto sprawdzić nim wybierze się konkretny serwis, warto sprawdzić jak to wygląda i na jaką firmę warto się będzie zdecydować.

djramu

Posty: 9