Zamiana zaległych środków z konta

Zamiana zaległych środków z konta

Słyszałem, iż można zamieniać środki z konta na kody rabatowe. Jak to się robi, czy trzeba się gdzieś zarejestrować. Czy to zupełnie za darmo?

Złoty

Posty: 10

 
Stale zlecam zamianę SMS na punkty tutaj http://zamiensms.pl. Nie jest to oczywiście fortuna, ale zawsze coś na drobne okazjonalne zakupy bo za bezpośrednie punkty można coś kupić lub wypłata na swoje indywidualne konto bankowe. Mnie pasuje, zobaczcie i oceniajcie. Nie mówcie nie, zanim nie sprawdzicie:)

Michaś

Posty: 13

 
Dla mnie konta paysafecard opłacają się i zatem nawet synowi poleciłem stronkę, żeby sobie zobaczył o co tam chodzi. Jemu też zalegają w wielu przypadkach środki na koncie więc zawsze coś tak na takim rozwiązaniu skorzysta. Swoją drogą ja też już parę razy przelałem sobie kasę na konto bankowe;)

Damiano

Posty: 30

 
Mam z żoną konta paysafecard i bardzo je sobie chwalimy. Nie powiem, bo zrobiłem źle wybierając beznadziejną ofertę w sieci komórkowej, ale teraz możemy choć jakąś część niewykorzystanych środków odzyskać dzięki możliwościom jakie ma ten serwis.

piehoot

Posty: 16

 
Mnóstwo, dużo niezwyklej korzystniej teraz to wszyto wygląda. W końcu nie jest tak, iż tracę pieniądze. Odzyskuję je dzięki kuponom rabatowym, które mam za swoje niewykorzystane środki na koncie w telefonie. Niezwykle dużo osób już tak robi i sobie chwali, sam dołączyłem i też polecam.

XxxxX

Posty: 29

 
Właśnie zrealizowałam kupon rabatowy. To rozwiązanie polecam każdemu, niech nikt nie wzbrania się zanim nie zgłębi dokładnie oferty, albowiem może tylko na pierwszy rzut oka nie wygląda to na kokosy.

HamLitek

Posty: 25