Polecicie mi osobę odnośnie abonamentu dla firm ?

Polecicie mi osobę odnośnie abonamentu dla firm ?

Hej, ostatnio założyłem, póki co działalność gospodarczą tylko na mnie i dowiedziałem się, że jako firma mam możliwość skorzystania z lepszych propozycji operatorów telefonii komórkowej, doskonalsze telefony, niższe opłaty i te sprawy. Kojarzycie może które są jeszcze profity??

Dzięki

Maalone

Posty: 32

 
Jak pragniesz telefon służbowy w play, to dobrze jest pogadać ze specjalistą, który dobiera takie oferty, ponegocjować, jak nie weźmiesz oferty to nic nie płacisz, https://www.facebook.com/najlepsza.play tu masz fejsa do takiego specjalisty, wystarczy, iż opiszesz w paru zdaniach swoją działalność i własne oczekiwania zaś dobiorą tobie ofertę i przedstawią wszystkie istotne aspekty umowy i takie tam rzeczy. Ja firmy nie mam, ale to tak działa więc należałoby napisać. Trzymam kciuki, iż coś odnajdziesz i ci się spodoba.

Hejka!

komspid

Posty: 49

 
Ja znam Panią (doradca Play dla Firm Anny Stefaniak) z Play dla firm, jaka jeździ zawsze do klientów z okolic: Oleśnica, Wrocław i ewentualnie ich okolice, wioski sąsiednie. Ona załatwiła mi niezwykle fajną ofertę, jakiej zazdroszczą mi znajomi, którzy są w tej samej sieci, ale nie posiadają własnych firm. Kobieta Ania na pewno Kobieta doradzi, albowiem to złota osoba, od razu ma niezwykle dużo pomysłów i niekiedy nawet żałuję, iż nie ma u mnie sensu brać dwóch telefonów służbowych albowiem więcej niż jednakże propozycja wydają się po prostu niezwykle korzystne.

Aż się chce dzwonić!

czarny021

Posty: 43

 
Jak pragniesz mieć dobrą ofertę to zadzwoń od razu i poproś o Panią Anię Stefaniak. Ja miałem właśnie umówić u nas osobę decyzyjną z doradcą z Playa (u nas jest ponad 30 tel. służbowych) i Pani Ania była najlepiej przygotowana i entuzjastyczna. Inni doradcy byli strasznie sztywni i widać było, iż nie zależy im na nas - jako na kliencie. Pani Ania zadawała wiele pytań, aby najlepiej dobrać ofertę tak, żeby nie trzeba było jej później zmieniać, modyfikować czy coś innego. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni!

Zombisztajn

Posty: 28

 
Hej!

Niezmiernie dobrze trafiłaś! Ja też już od pewnego czasu zastanawiałam się nad tym telefonem służbowym i dobrze, iż się zdecydowałam. Natrafiłam na panią Anię, jaka jest super sympatyczna i umie wszystko doradzić jak nikt inny! Pani Ania dojeżdża do klientów więc możesz się spokojnie z nią umówić i na pewno coś ci znajdzie. Trzymam kciuki, iż Tobie się też coś ciekawego znajdzie. Namiary do p. Ani: Doradca Play dla Firm: Anny Stefaniak, tu jest facebook jeszcze http://www.facebook.com/najlepsza.play.

EeZnak

Posty: 36

 
Ja na twoim miejscu poszukałabym jakiegoś dobrego fachowca, albo kogoś kto już ma telefon służbowy w tej sieci jakiś czas i powie ci co mu zaproponowali. Wówczas możesz w rozmowie z nimi zarzucić tekstem, że „kolega ma u was telefon i dostał od was...“ takie rzeczy częstokroć działają więc wiesz xD ja na twoim miejscu poszukałabym jeszcze po necie co ludzie piszą na ten temat, no a jak już nic nie znajdzies to chyba trzeba się udać się do salonu, albowiem telefoniczniej to oni słabo gadają z klientem i nie masz wyczucia czy to dobra oferta.

KOSHiii

Posty: 32