serwis iphone

serwis iphone

Gdzie się zgłosić do naprawy ekranu w iphone 8+ z odpowiednia kalibracją ALS? Zależy mi przede wszystkim na tym, aby odebrać telefon jeszcze tego samego dnia po zgłoszeniu w Szczecinie. Bardzo proszę o kontakt.

Posty: 6

 
W dobrych serwisach jest najczęściej bezpłatna diagnostyka, więc po porównaniu cenników dopiero się zdecydujesz.

czarnuszek

Posty: 13

 
Sprawdź po wymianie ekranu, czy nie masz przypadkiem bad pixeli, czy różnic w wyświetlaniu. Złe serwisy tego nie sprawdzają. Jak wyjdziesz z oddziału to już nikt ci gwarancji nie uwzględni.

Januszek

Posty: 22

 
Upewnij się, czy serwis telefonów faktycznie korzysta z oryginalnych części, bo nie zawsze można rozpoznać.

barca 29

Posty: 9

 
Kurierem to średnio mi się podoba wysyłanie telefonu. Wolę kontakt osobisty z serwisem. Większy komfort.

labuh

Posty: 9

 
Po wymianie ekranu wypada sprawdzić, czy w ogóle ekran dobrze reaguje na dotyk. Poproś o profesjonalną diagnostykę, nawet niezależny, inny serwis.

Gurugum

Posty: 36

 
Wiesz, im nowszy iphone, tym droższy serwis z reguły. Tańsze modele już tak nie obciążają kieszeni. Przemyślałbym na twoim miejscu zakup iphone X. Może lepiej postawić na coś starszego, a później poczekać na obniżenie cen?

Hihi_WWW

Posty: 7

 
Nie wymieniaj ekranu samodzielnie, bo stracisz ALS na 100%, a to jednak pogorszy komfort korzystania z iphone'a.

miskowiec45

Posty: 12

 
Z iphone 6 przeniosłem się na iphone 8 stosunkowo niedawno. Do spraw serwisowych mój stały kontakt http://applemobile.pl. Wszystko robią tak, że otrzymujesz do ręki telefon w idealnym stanie, jakby wyjęty z produkcji. Gwarancja zdaje się na pół roku, bardzo uczciwa. Przykładają się do roboty. Znam ich ze Szczecina to dłużej niż 30 minut na odbiór telefonu nie czekałem. W tym czasie zazwyczaj coś jem i tyle ;) Idealny układ moim zdaniem.

radek

Posty: 9

 
Wymiana ekranu w iphone 8 w dobrym serwisie nie powinna trwać dłużej niż 30 minut, no do godziny maksymalnie, bo czasami różne rzeczy się zdarzają po drodze ;)

iDoRy

Posty: 9