serwis apple Szczecin

serwis apple Szczecin

Witam! Potrzebuję namiaru na dobry autoryzowany serwis Apple, ktoś, coś? Coś mi się złego dzieje z baterią, ale z drugiej strony chyba ma prawo, bo używam już ponad dwa lata i często ładuję, zdarza się, że nawet codziennie.

Posty: 4

 
Ponoć w iPhonach to tak te baterie są osadzone, że bez wizyty w serwisie to się nie obejdzie. Jakoś lutowane są, trzeba odrywać od obudowy a potem ponownie zalutować...ciekawe, pierwszy raz o czymś takim słyszę.

Zbyszek

Posty: 11

 
Ostatnio zwróciłem uwagę jak często ludzie mają popękane szybki w swoich fonach. Jak jeżdżę do pracy trajtkiem to ciągle ludziki siedzą z nosem w swoich telefonach, to naprawdę mniej więcej co 3 osoba ma jakieś sznyty na blacie...

alikont

Posty: 20

 
Polecam serwis Apple Mobile, można im podesłać sprzęt kurierem, nie trzeba się fatygować do nich do Szczecina osobiście. Dobry szybki kontakt, uczciwe ceny, nie naciągają na koszty. Wstawiali mi ostatnio nową baterię i jestem zadowolony. Nie widać w ogóle śladów jakiegoś rozkręcania obudowy itp. a niestety ale w przypadku Apple to wymiana baterii jest dość inwazyjna, samemu by raczej nie polecał tego robić bo można sobie bądź co bądź ale drogą rzecz po prostu uszkodzić.

Klara323

Posty: 5

 
Szukam sam od jakiegoś czasu dobrego serwisu i trochę jest problem, na pewno wiem że mojej najbliższej okolicy żadnego takiego punktu nie ma, pozostaje więc opcja z wysyłaniem do innego miasta, co jednak będzie czasochłonne. ;/

znamsienatym

Posty: 7

 
Jeszcze jest ważne w przypadku serwisów na jak długo udzielają gwarancji, bo tutaj potrafią się te punkty mocno między sobą róznić. Jednak im dłuższa ta gwarancja tym większa pewność że wszystko zostało porządnie zrobione a nie byle ja.

Nowa

Posty: 11