Mp3 za darmo, jakiś serwis ?

Mp3 za darmo, jakiś serwis ?

Macie jakieś namiary na dobry portal z mp3 za darmo. Wszędzie trzeba się rejestrować i nie ma nic do rzeczy. Podrzućcie jakiś link, gdzie rzeczywiście jest co ściągać.

mustafus

Posty: 10

 
Od niedawna dopiero zacząłem się interesować czy są jakieś atrakcyjne stronki, gdzie można ściągać mp3 na telefon i wcale nie jest tak, że nie ma. Mnie udało się odnaleźć kilka atrakcyjnych miejsc, z jakich jestem usatysfakcjonowany. To w sumie zależy od tego, kto jaki gatunek muzyczny preferuje i jakich kawałków szuka.

Posty: 11

 
To ja mam chyba pecha, albo szukam mp3 na telefon za darmo, jakich po prostu nie mają. No właśnie chodzi chyba o to, że za darmo więc szału nie ma i nie będzie. Pozdrawiam.

tigra32

Posty: 10

 
Ściągajcie z tej stronki, bo jest zupełnie za darmo, a mają dużo świetnych nowości. Pościągałem sobie to co chciałem, a jestem wymagającym użytkownikiem takich portali:) Mają darmowe mp3, nic was nie zaskoczy w kwestii ukrytych opłat. Polecam gorąco.

Jasio234

Posty: 14

 
No i rzecz jeszcze jedna ważna, żeby było to, czego szukamy. Oklepane kawałki zawsze będą i to wszędzie, ale to co tak naprawdę chcielibyśmy znaleźć mp3 na telefon raczej nie. Ale jeśli chodzi o tę stronkę, co kolega proponuje to wchodziłem i całkiem spoko. Też polecam. O dziwo zastałem tam kawałki, które nie myślałem, że będą w bazie.

Yuri20

Posty: 12

 
Tutaj macie fajny portal z muzyką, mp3 za darmo – utwory nowe i naprawdę jest w czym wybierać. Bardzo duża baza v. Na pewno wam się spodoba. Dajcie znać, czy wpadło wam coś w ucho:)

matek562

Posty: 12

 
Marudzicie i narzekacie. A jeśli chodzi o tę stronę, to ja też ją polecam i sama jestem bardzo z niej zadowolona. Też nie sądziłam, że na darmowej stronie raczej nie będzie dobrych mp3 na telefon, ale okazało się inaczej, polecam:)

090913123

Posty: 19

 
Nie na wszystkich tych stronach można ściągać mp3 na telefon w postaci całych albumów. Owszem znajdzie się trochę utworów z płytki, ale nie wszystkie. Wiadomo, że za opłatą to można zdecydowanie więcej ściągnąć i ja właśnie tak robię, jak mam potrzebę.

alidomas

Posty: 12

 
Tak czy w przeciwnym wypadku jesteśmy skazani na internet. Mamy czas to poszukujemy. Nie mamy, idziemy do sklepu i kupujemy. Kochani nie narzekajcie na mp3 za darmo, tylko ściągajcie. Nie marudźcie, że nic nie ma, albowiem jest.

Acclaim

Posty: 8

 
No właśnie a jeśli już chodzi o jakość to większość mp3 za darmo pozostawia wiele do życzenia. Chyba już zdążyliście się o tym przekonać? Ja tak, bo akurat nie miałam nigdy okazji znaleźć czegoś super fajnego, co by mnie w końcu zadowoliło. Wszędzie disco itp. utwory.

raptofil

Posty: 26