Podsłuch w telefonie, korzystacie ?

Podsłuch w telefonie, korzystacie ?

Witam serdecznie. Czy aplikacja Spyphone umożliwia rejestrowanie rozmów telefonicznych? Będę mógł je później odsłuchać np. przez stronę internetową? Bardzo zależy mi na takiej możliwości.

Motospec

Posty: 14

 
Nie spodziewałem się, że kiedyś w życiu wykorzystam podsłuch w telefonie.

Ostatecznie zainstalowałem go pod postacią właściwej aplikacji, jaka pozwoli mi na sprawdzanie rozmów, SMS-ów, MMS-ów oraz zdjęć wykonywanych przez to urządzenie.

CHatka-eKo

Posty: 19

 
Kilka dni temu podjąłem decyzję, iż zainstaluję podsłuch w telefonie należącym do mojej żony. Coraz częściej otrzymywała dziwne telefony i szybko wychodziła po nich z domu. Domyśliłem się, iż coś jest nie tak, niemniej jednak nie chciałem jej śledzić, bo wyszłoby to od razu na jaw. Podsłuch to wspaniała sprawa :)

cowMuk90

Posty: 32

 
Przyznam szczerze, ze nie miałem wcześniej świadomości, iż podsłuch w telefonie może być tak kosztowny. Zawsze wydawało mi się, że może to kosztować od kilkudziesięciu do stu złotych. Tymczasem odpowiednia aplikacja od razu stanowi wydatek prawie 300 złotych miesięcznie.

To dość spora suma, ale być może będzie warto ją zapłacić, aby się czegoś dowiedzieć :)

Geodeta22

Posty: 22

 
Polecam wszystkim podsłuch w telefonie, który znalazłem w ofercie http://spyphonesoft.pl.

Jasne i klarowne zasady współpracy, spore możliwości aplikacji, która jest bardzo zaawansowana. Sposób wykorzystania tej aplikacji to już słodka tajemnica każdego lub każdej z nas :)

45@54

Posty: 34

 
Niedawno poznałem to, co do zaoferowania użytkownikom ma aplikacja spyphone. Oczekiwałem, że będzie pozwalała podsłuchać czyjąś rozmowę, ale to prawdziwy kombajn. Nagrywa wszystkie rozmowy, zapisuje i pozwala na ich odsłuchanie po zalogowaniu się na odpowiednią stronę przez przeglądarkę. Nie mam wątpliwości, że jest wart swojej ceny. Polecam wszystkim zainteresowanym!

muzmuz5

Posty: 21

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie negocjacje są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, fotografie oraz inne materiały, których żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio wiele płacić za usługę ;)

Thi3f

Posty: 12

 
Nie mam wątpliwości, że czasami jedynym wyjściem w pewnej sytuacji jest podsłuch w telefonie. Zainstalowałem taki w celu kontrolowania pracownika, który okazało się według lokalizacji GPS bardzo często podczas pracy lubił załatwiać swoje prywatne sprawy.

LiOx

Posty: 17