akcesoria do iphon

akcesoria do iphon

Cześć: Szukam sklepów internetowych z akcesoriami do iPhonów, gdzie robicie tego typu zakupy? Oczywiśćie zalezałoby na niewygórowanych cenach, jakiś promocjach i najważniejsze, żeby produkty były nowe, oryginalne, a nie jakieś kiepskie podróbki. ???

edziu

Posty: 6

 
Teraz to widzę, ze ludzie już nie używają telefonów bez jakiś etui czy osłonek. Sam jakbym miał Appla to bym na pewno w jakąś ochronkę z tytanu zainwestował, żeby jednak w razie wypadku nic się telefonowi nie stąło.

Lupusx

Posty: 8

 
Niby sklepów jest dużo ale takich dobrych z fajnymi nowszymi modelami akcesoriów to już wcale bym jakoś dużo nie naliczył...Zawsze Polska jeśli chodzi o dostęp do nowinek technicznych będzie trochę wstecz za zachodem Europy i świata.

Greed

Posty: 19

 
Ponoć jest problem z wymianą baterii w Iphonach, ktoś może coś więcej o tym napisać? To prawda że nie da się tego zrobić samemu tylko trzeba serwis odwiedzić bo tam jakieś luty czy zgrzewy są porobione?

opanik44

Posty: 8

 
Jakbym mogła to bym sobie kupiła i ze 12 różnych etui na iPhona i co miesiąc wymieniała na inną. Kobieta zmienną jest i lubię sobie nowy design co jakiś czas wprowadzić na telefon :) ale to jednak kosztuje trochę.

LiOx

Posty: 22

 
Podpowiem sklep online tio.pl ostatnio kupowałem tutaj akcesoria do Go Pro i jestem zadowolony. Duży wybór, oryginalne gadżety, szybka wysyłka. Nie mam uwag. To jest chyba jakiś nowy sklep, głównie skupiają się na zaopatrzeniu do Apple i mam zamiar sobie też tutaj wziąć nowe słuchawki bo stare już niejedno przeżyły i już nie gwarantują tej samej jakości dźwięku co kiedyś.

CHatka-eKo

Posty: 16

 
Nie mam żadnego sprawdzonego sklepu, ale ja też nie jestem szczególnym gadżeciarzem wystarczy mi to co dostałem w zestawie do iPhona i nic dodatkowo nie muszę już sobie kupować. A są ludzie, którzy lubią być na bieżąco jeśli chodzi o bajery do Apple.

Marioleczka

Posty: 9

 
Kiedyś Apple było marką zarezerwowaną dla najbogatszych teraz mi się wydaje że już tak nie jest, coraz więcej osób sobie może na „jabłko” pozwolić. Co do sklepów z akcesoriami to ja mam akurat w Warszawie takich sporo, ale rozumiem, że w mnieszych miejscowościach może być problem.

TomekK

Posty: 6

 
Może następnym razem jak będe wymieniała telefon to pomyślę o iPhonie, już mi kilka razy przez głowę ta marka przeszła ale jakoś nigdy nie mogłam się bardziej przyjrzeć ofercie itp. dość obca mi się ta firma wydaje, nie wiem na co zwracać uwagę przy zakupie.

BoGGo

Posty: 18