strony www Łódź, gdzie ?

strony www Łódź, gdzie ?

Należałoby stworzyć stronę firmową, jeżeli się ma jednoosobową działalność gospodarczą? Namawiają mnie do tego, niemniej jednak nie za niezwykle wiem, co robić? Co mi możecie doradzić?

Dyduszek22

Posty: 1

 
Korzystałem dawno temu z oferty firmy, która tworzyła strony w Łodzi i mi zrobili wizytówkę. Do dzisiaj strona działa, bo była tak nowoczesna, że jednocześnie ponadczasowa. Dużo za nią nie wydałem, ale między czasie przez te wszystkie lata bardzo dużo na tym zarobiłem. Polecam mieć własną stronę internetową.

e_petelka

Posty: 4

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

milenka

Posty: 10

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, zatem trzeba się zgłosić do firmy, jaka strony wykonuje na zamówienie.

wigry00

Posty: 8

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, ale wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, że obsługa jest bardzo prosta i zyski są duże. Dzisiaj klient szuka informacji w internecie. Jeśli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

TomekK

Posty: 7

 
Firmę o stron www w Łodzi znajdziecie na https://www.icp.info.pl. Polecam skorzystać z tej oferty, bo rzeczywiście znają się na tym, co robią. Mnie niesłychanie pomogli i stworzyli super stronę www.

BOBOBO%6

Posty: 5

 
Bez strony dziś nie ma klientów. Dziś każdy, jeżeli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, jaka ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Należałoby mieć dokładnie to samo.

Klakier

Posty: 9

 
Trzeba mieć stronę internetową. Nawet, jeśli to jedna strona i adres i opis tego, czym się zajmujemy to i tak opłaca się ją trzymać. Jeśli firma jest dostępna w internecie to ma większe możliwości na odszukanie klientów nie tylko ze swoich okolic, ale z całego kraju. Można przecież mieć strony internetowe w kilku językach.

stopiw7

Posty: 9