baza pluginów na stronę, poszukuję!

baza pluginów na stronę, poszukuję!

Czy wiecie może, gdzie występuję baza pluginów na stronę? Może znacie jakąś osobę, która dokładnie opisuje, które wtyczki będą przydatne na stronę sprzedażową?

Dzidzia

Posty: 1

 
Wiem, że jest wtyczka, która daje prosty pasek przewijania na stronę, jednak nie wiem, jak dokładnie się ona nazywa. Może warto prześledzić różne strony internetowe.

Greed

Posty: 16

 
Należałoby wpisywać w wyszukiwarkę baza pluginów na stronę, aby dowiedzieć się, które wtyczki są najbardziej polecane. Ja z reguły szukam serwisów, na których ładnie opisane są i przedstawione wtyczki, które pożądane byłoby wykorzystać w własnej witrynie.

kry7

Posty: 16

 
Pożądane byłoby wyszukać w internecie bazę pluginów na stronę. Dzięki takim informacjom, możesz dowiedzieć się, które wtyczki będą ci potrzebne i z których należałoby korzystać.

Aniusiaaa1

Posty: 16

 
Jeśli interesuje Cię wtyczka do przesyłania plików to warto zajrzeć na tę stronę internetową https://x-plugin.pl/javascript/wtyczka-html5-do-przesylania-plikow-dropzone. Możesz znaleźć dużo informacji na temat różnych wtyczek, jakie przydają się, jak prowadzić swoją stronę sprzedażową lub bloga. Duża dawka wiedzy i informacji, więc bardzo polecam.

Yuri20

Posty: 13

 
Na różnych serwisach występuje baza pluginów na stronę, z których warto korzystać. Niektórzy prowadzą takie strony, aby dać innym sporą dawkę wiedzy. Dzięki temu bez żadnych umiejętności można zarządzać własną stroną.

Nowa

Posty: 6