Strona główna > Uroda oraz zdrowie > komora normobaryczna, gdzie szukać ?

komora normobaryczna, gdzie szukać ?

komora normobaryczna, gdzie szukać ?

Co myślicie o tlenoterapii w specjalnej komorze? Podobno można łatwo zregenerować swój organizm, a nawet można wydłużyć swoje życie? Jak to naprawdę jest?

Wariat

Posty: 1

 
Moja żona korzystała z tlenoterapii i jest bardzo zadowolona. W takiej komorze normobarycznej można odmłodzić swój organizm. Nawet można podobno żyć dłużej.

wieszdo87

Posty: 6

 
Jeśli zabieg będzie przeprowadzony w prawidłowy sposób to można liczyć na o wiele szybszą regenerację naszego organizmu. Panie będą bardzo zadowolone, bo można zastopować proces starzenia się i zmniejszyć zmarszczki. Do tego według ekspertów częste korzystanie z komory wydłuża nasze życie. Warto spróbować.

Gumis

Posty: 8

 
Byłem kilkakrotnie na takich zabiegach i zawsze byłem bardzo zadowolony. Na mnie działa to pozytywnie. Czuje się o wiele lepiej i chce mi się bardziej żyć. Od lat mam problemy psychiką, ale takie dotlenienie wszystkich komórek jest dla mnie bardzo pomocne.

DaNceR

Posty: 7

 
Zabiegi na dotlenianie komórek znalazłem tutaj https://normobaria.net.pl. Mają tutaj specjalną komorę, w jakiej można zabiegi przeprowadzać. Dysponują na to wszystkie certyfikaty i pozwolenia, czyli firma jest w pełni fachowa.

Jacuś

Posty: 9

 
Na takie zabiegi trzeba się będzie zapisywać u specjalistów. Tylko wtedy wszystko będzie ustawione w prawidłowy sposób. Nam chodzi o skuteczność i bezpieczeństwo w jednym.

GreenTO

Posty: 6

 
Byłem kilkakrotnie na takich zabiegach i zawsze byłem niesłychanie usatysfakcjonowany. Na mnie działa to pozytywnie. Czuje się o wiele lepiej i chce mi się niezwyklej żyć. Od lat mam kłopoty psychiką, niemniej jednak takie dotlenienie wszystkich komórek jest dla mnie niesłychanie pomocne.

Garguł12

Posty: 8

 
Korzystałem z takich zabiegów i jestem niesłychanie zadowolony. Człowiek czuje się o mnóstwo lepiej po takim dotlenieniu całego organizmu. Mnie to pomogło, lecz czy na wszystkich działa tak samo to nie wiem? Na pewno trzeba wypróbować tego na sobie, aby się przekonać.

grzes3345

Posty: 18

 
Znajoma była po chemioterapii i tlenoterapia jest niezmiernie pomogła. Czuła się o dużo lepiej i dochodziła szybciej do siebie. Chemioterapia wyniszcza cały organizm, zatem takie zabiegi są niezmiernie konieczne i przynoszą najlepsze efekty.

Wygodniś22

Posty: 17