przewozy do niemiec, jaka firma ?

przewozy do niemiec, jaka firma ?

Znacie kogoś, kto się zajmuje przewozami do niemiec z województwa pomorskiego? Zależy mi na usługach door to door. Oczywiście byłoby dobrze gdyby ceny były promocyjne.

guster

Posty: 1

 
Widziałem firmę zajmująca się transportem busami do niemiec z zachodniopomorskiego na stronie https://www.beatabus.pl/przewoz-osob-do-niemiec/przewoz-transport-osob-na-trasie-leba-szczecin-berlin-do-stuttgart/. Sprawdźcie sobie czy należałoby z nimi współpracować czy może jednakże nie?

Cziczin

Posty: 38

 
Jazda samodzielnie samochodem jest uciążliwa. Do Berlina to jeszcze nie tak źle, ale do Monachium już gorzej. Lepiej korzystać z pomocy firmy, bo to tańsze. Nie ma znaczenia czy jedziemy do pracy czy po samochód to firma znajdzie dla nas miejsce w swoim busie.

Modniś

Posty: 9

 
Uważam, że obecnie najtaniej będzie pojechać busem do niemiec. Zorganizowany transport jest tani i szybki. To kierowca zastanawia się jak ma trafić do celu, a nie my. Zawsze jak jadę do pracy to korzystam z busa. Wam również polecam taką formę transportu.

Matusiński

Posty: 24

 
Ofert od firm, które zajmują się transportem jest bardzo dużo. Sam zanim wybiorę jakąś to dobrze wszystko sprawdzam. Wolę trochę dopłacić, ale jechać samochodem, który dotrze na czas do celu. Bezpieczeństwo jest ważne.

grzes3345

Posty: 4

 
Kilka razy byłem w Niemczech busem. Bywało, że jechało się do pracy, ale często jechałem po samochody. Jeśli mam się kogoś prosić żeby ze mną pojechał to wsiadam w busa i jadę w miejsce, które mnie interesuje. Kupuje samochód i wracam nim do kraju.

WTFurdoin

Posty: 3

 
Bus winien być sprawdzony przed wyjazdem. To daleka trasa, dlatego wszystko powinno być w prawidłowy sposób przygotowane i wówczas można do takiego auta wsiadać.

mniszek56

Posty: 3