WITAJ

Biznes i opinie - firmy, produkty, e-sklepy

Wdrożenie systemów ERP, kto wykona ?

Strona główna > Biznes i Ekonomia > Zarządzanie firmą ERP > Wdrożenie systemów ERP, kto wykona ?

Wdrożenie systemów ERP, kto wykona ?

17.12.2015 00:10:23 

Do której firmy zgłosić się po system ERP. Kto jest najlepszym partnerem Comarch? Wiecie? Dajcie znać.

17.12.2015 19:05:29 

To właśnie dzięki systemowi ERP udało nam się w końcu zwiększyć zyski, jest coraz lepiej, bez takiego wsparcia było trudno. Ale zaznaczam, że ważne jest by wdrażali takie systemy naprawdę konkretni specjaliści.

19.12.2015 15:40:31 

Nam też pomogli. Bardzo dobrze dobrali system ERP do naszych potrzeb i właściwie teraz wychodzimy już na prostą. Jest mnóstwo modułów, możliwości, więc najistotniejsze jest sprecyzowanie oczekiwań. Wiadomo, iż wybór firmy też i w wielkiej mierze ma potem wpływ na efekty korzystania z systemów.

20.12.2015 10:01:04 

Po wdrożeniu systemów ERP wreszcie odetchnęliśmy z ulgą. Cała produkcja dostała znakomity nadzór. Nawet nie myślałem, że tak szybko będą efekty tego przedsięwzięcia, ale jak widać są i wobec tego polecam wszystkim system, a jeszcze niezwyklej tę właśnie firmę, która go wdrożyła u nas. Niezwykle nam pomogli, więc polecamy.

21.12.2015 07:34:59 

Jeżeli chodzi o system ERP to w wypadku mojej firmy sprawdził się znakomicie. Pozwolił na zwiększenie organizacji przez co i czasu. Bezproblemowo nam się go obsługuje, zostaliśmy poinstruowaniu pod każdym względem, dlatego nie mamy teraz żadnych problemów.

22.12.2015 21:15:38 

Nie ma chyba lepszego partnera Comarch http://infortes.pl. Tutaj macie umożliwione, iż wdrożenie systemu ERP odbędzie się według wszelkich obowiązujących norm, a dodatkowo będą nad wami czuwać, prowadzą serwis systemów.

23.12.2015 18:58:38 

Jeżeli chodzi o wdrożenie systemów Comarch ERP to nie takie hop siup i należałoby zadbać o to, żeby zrobiła nam to konkretna firma z rekomendacjami. U nas trochę to trwało, ale teraz są super efekty.

24.12.2015 08:51:06 

Pomyślałem, że być może taki system ERP przydałby się i nam w firmie, ale to chyba za drogi gips. Podobno trochę pracy jest przy samym wdrożeniu i oczywiście przed, bo wszystko musi być idealnie przygotowane, ale być może podejmę decyzję, zobaczymy, na razie dziękuję za pomoc.

25.12.2015 11:34:39 

Prościej się już nie da. Tak mogę określić efekty, jakie przyszły po wdrożeniu systemów Comarch ERP w naszej firmie. To co kiedyś zajmowało nam sporo czasu, dziś dzieje się automatycznie. Pracownicy sobie chwalą, a to dla mnie jest bardzo ważne. Radzą sobie, przeszli kursy. Jest dobrze.

29.12.2015 22:12:39 

Jesteśmy po wdrożeniu systemu ERP. Długo zastanawialiśmy się w ogóle przed wyborem właśnie tego, ale dobrze zrobiliśmy. Nie powiem, bo trochę czasu upłynęło, żeby się nauczyć wszystkiego, ale oczywiście warto było. Bardzo dobrze, że tak postanowiliśmy.

12>>

Ostatnio dodane posty

Wiesz co musisz powiedzieć, co wiesz na temat systemów erp i co chciałbyś uzyskać w własnej firmie. W ten sposób może będe w stanie Ci pomóc.

Monitoring należności bardzo przydaje się w firmie. W jednym miejscu możesz mieć porządek w fakturach i nie jest łatwo zapomnieć o ich spłacaniu.

Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

© Copyright Forumdlaklientow.info.pl - Wszelkie Prawa Zastrzeżone - Polityka Prywatności

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookies. Więcej o plikach cookies oraz naszej polityce prywatności.