Strona główna > Biznes i Ekonomia > Zrób kurs > kursy samoobrony, gdzie warto ?

kursy samoobrony, gdzie warto ?

kursy samoobrony, gdzie warto ?

Szukam dla mamy inkrustatora samoobrony. Macie kogoś, kto naprawdę wie jak nauczyć kobietę obrony? To ma być profesjonalny kurs, który przyniesie naprawdę efekty.

Madzia

Posty: 3

 
Jest sporo kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę niezwykle wiele. Wówczas skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego pożądane byłoby z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są uciążliwe, a ma być przecież jeszcze gorzej.

Radziu

Posty: 16

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się wielu rzeczy. Mam większą pewność siebie, bo wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

edyta123

Posty: 9

 
Osobiście chodziłam na kursy samoobrony i jestem zadowolona. Dowiedziałam się dużo rzeczy. Mam większą pewność siebie, albowiem wiemy, że w razie, czego będę potrafiła się obronić. To ma dla mnie znaczenie.

labuh

Posty: 7

 
Jest wiele kursów samoobrony, ale osobiście wybrałam ten indywidualny. Godzina z instruktorem to naprawdę bardzo dużo. Wtedy skupiony jest tylko na nas. Daje to same pozytywne efekty, dlatego warto z takiej oferty skorzystać. Trzeba dbać o swoje bezpieczeństwo. Czasy są trudne, a ma być przecież jeszcze gorzej.

codePerformance

Posty: 11

 
Jeżeli instruktor rzeczywiście się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym niesłychanie dobrze znać. Wówczas my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeżeli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Boss

Posty: 9

 
U nas zebrałyśmy się w cztery osoby i takie kursy wyszły wtedy taniej. Chyba była to połowa ceny. Nie uważam żeby takie zajęcia grupowe były gorsze. Również wszystkiego się dowiedziałyśmy i jesteśmy niezmiernie zadowolone.

Marioleczka

Posty: 4

 
Jeśli instruktor naprawdę się na tym zna to ma odpowiednie certyfikaty. To nie jest łatwo łączyć te wszystkie techniki. Trzeba się na tym bardzo dobrze znać. Wtedy my kobiety możemy na tym tylko zyskać. Na tym nam zależy. Jeśli już się płaci to niech będą z tego efekty.

Sagerrak

Posty: 3

 
Bez problemów można znaleźć kogoś, kto nauczy nas samoobrony. Jest to dość popularne, dlatego każda z nas znajdzie takie miejsce. Trzeba tylko dobrze szukać w swoim mieście.

Miki789

Posty: 5

 
Najlepsze kursy samoobrony można odbyć tutaj https://www.kursysamoobrony.eu. Korzystałam z tego i jestem niesłychanie zadowolona. Moje wszystkie znajome też były u tego instruktora i mówią, że jest super. Polecam.

czeski

Posty: 16